Коблівська територіальна громада

Про проведення Всеукраїнського семінару-практикуму «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти»

Дата: 22.07.2022 14:15

Шановні керівники!

04 серпня 2022 року в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Цифрові інструменти та застосунки для підвищення рухової активності дітей та молоді в закладах освіти».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів», заклади післядипломної педагогічної освіти.

До участі запрошуються представники органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, вчителів та викладачів фізичної культури закладів загальної середньої, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у заході безкоштовна.

Початок заходу о 14:00.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/J6e24prBsjD2gnxw7

Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефоном: +38(067) 756-65- 52 – Андрій Анатолійович Боляк