Коблівська територіальна громада

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ ГРОМАДИ!

Дата: 22.07.2022 14:26

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради повідомляє Вас, що з метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників закладів освіти та оволодіння ними сучасних технологій першої психологічної допомоги Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» розробила спецкурс для слухачів очно-дистанційної форми навчання «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу в період воєнного та повоєнного часу».

Спецкурс рекомендований керівникам та педагогічним працівникам закладів освіти, викладачам інститутів післядипломної педагогічної освіти, практичним психологам, соціальним педагогам, а також усім, хто зацікавлений зазначеною темою.

Практичний тренінг щодо техніки визначення психологічного стану дітей за всесвітньо відомою методикою «Save the children», яка підтверджена як в Україні, так і у світі, можна відвідати онлайн, записавшись на нього за покликанням https://bit.ly/3wmSMN1.

Вам достатньо відвідати один тренінг у будь-яку з наступних дат: 20 липня, 30 серпня 2022 року. У ці дні тренінг розпочнеться о 15.00.

Ознайомитись з детальніше можна у документі та на онлайн тренінгу.