Коблівська територіальна громада

До уваги вчителів фізичної культури, відбудеться освітній марафон практик!

Дата: 22.07.2022 16:42

Центр професійного розвитку педагогічних працівників нагадує, що 02 серпня 2022 року в режимі онлайн відбудеться освітній марафон практик «Нова українська школа: сучасні підходи до викладання «Регбі-5» та «Регбі-7» на уроках фізичної культури».

Організаторами освітнього марафону практик є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів», Федерація Регбі України.

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, вчителів та викладачів фізичної культури закладів загальної середньої освіти, усіх зацікавлених осіб. Участь у заході безкоштовна.

Початок заходу о 14:00.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/WGuqBJwZyLP7oyMJ8

Учасники освітнього марафону практик зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефоном: +38(067)756-65-52 – Андрій Анатолійович Боляк.