Коблівська територіальна громада

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Дата: 22.07.2022 16:56

28 липня 2022 року в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар  «Нормативно-правове та методичне забезпечення освітньої галузі «Фізична культура».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів», заклади післядипломної педагогічної освіти.

До участі запрошуються представники органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, вчителів та викладачів фізичної культури закладів загальної середньої освіти, усіх зацікавлених осіб.

Участь у заході безкоштовна.

Початок заходу о 14:00.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/1m4hrzh8cgLvo6kUA

Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефоном: +38(067) 756-65-52 – Андрій Анатолійович Боляк.

Центр професійного розвитку доводить до Вас інформацію та дякує за участь у заході щодо методичного забезпечення викладання фізичної культури  в школах у 2022/2023 навчальному році!

ВСІМ МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ!