Коблівська територіальна громада

Запрошуємо до участі у творчому Всеукраїнському мистецькому заході «Чорнобаївські витівки»

Дата: 25.07.2022 16:53

ПАНІ ТА ПАНОВЕ!

Ми все ще знаходимося у ситуації, як задається на перший погляд такою, що не залишає місця для того, аби займатися творчістю – частина території нашої держави все ще під окупантами. На майже 20% території України все ще йдуть запеклі бої із загарбниками, але ми продовжуємо жити, ми продовжуємо працювати і продовжуємо вірити у те, що творчість не повинна відходити на задній план!

З метою надання можливості творчим особам проявляти себе і свої здібності, проводиться новий  творчий Всеукраїнський мистецький захід «Чорнобаївські витівки».

Цей мистецький захід не передбачує якусь окрему «вузьку» тематичну спрямованість і не вимагає якихось особливих «ідейних» номерів. Організатори заходу залишають  для вас місце для творчого польоту фантазії, а тому будемо раді бачити ваші творчі доробки у будь-якому прояві.

Умови участі у конкурсі максимально прості, їх викладено у Положенні.

При цьому організаторами звертається увага  на той факт, що Херсон залишається окупованим, а тому  немає можливості бути упевнені, що  постійно матимемо стабільні технічні можливості щодо публічного оприлюднення всіх номерів/робіт, які надійдуть на конкурс.

Увага! Але попередній конкурс «Скадовськ збирає друзів» довів, що всі номери які надійдуть будуть розглянуті, оцінені і що кожен учасник обов’язково отримує Диплом.

Щиросердно запрошуються всі, у кого є творчі і технічні можливості взяти участь у конкурсі.

Заявка та положення для участі за посиланням.

Учасникам бажаємо творчої перемоги, а всім нам єдиної Перемоги над ворогом!

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради