Коблівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

23.09.2022 02:33

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фото аматорів «Моя Україно!» (заочний)

Відповідно до листа Українського державного центру позашкільної освіти (УДЦПО) інформуємо, що 17 листопада 2022 року буде проведено фінальний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото аматорів «Моя Україно!» (заочний).

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні, студенти) гуртків фото мистецтва закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти віком від 10 до 18 років.

Згідно умов проведення конкурсу для участі необхідно:

• до 17 жовтня 2022 року надіслати паперовий варіант фото та заявки на адресу: 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 8, Український державний центр позашкільної освіти, кабінет № 205 та електронну заявку на кожну фотороботу за посиланням.

Умови конкурсу та заявка на участь

Ознайомитись з умовами конкурсу "Моя Україно" та заявкою на участь ви можете завантаживши .docx файл.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради запрошує до участі юних аматорів у Конкурсі!