Коблівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

22.11.2022 10:22

ФЕЙКОВИЙ чат-бот! В месенджері Telegram виявлено діяльність чат-боту, який від імені Пенсійного фонду України вводить в оману користувачів

Пенсійним фондом України в месенджері Telegram виявлено діяльність чат-боту, який від імені Пенсійного фонду України вводить в оману користувачів, збирає особисті дані людей та реквізити банківських рахунків для подальших шахрайських дій.

Так, невідомий чат-бот «Пенсійний фонд України» (@pensijnyj_fond_ukrainybot) з символікою Фонду на логотипі боту інформує громадян про можливість отримання грошової допомоги у розмірі 2220 гривень на кожного з членів сім’ї, хто постраждав у зв’язку з війною.

Бот пропонує подати відповідну заявку, та заповнити особисті дані, у тому числі й реквізити банківських рахунків, для можливості отримання неіснуючих коштів.

Пенсійний фонд заявляє – ЦЕ ФЕЙК!

Пенсійний фонд України не має стосунку до діяльності вказаного чат-боту! Бот не створювався та не адмініструється Фондом і не має стосунку до інформаційної діяльності відомства. Довіряйте інформації про діяльність Фонду лише з перевірених джерел!

Офіційний телеграм канал Пенсійного фонду України