Коблівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

20.01.2023 10:22

Збір коштів на авто для фронту: звернення від односельця

Шановна громада! Отримали чергове звернення від нашого односельця з села Виноградного, військовослужбовця Клюєва Костянтина Валентиновича щодо термінової допомоги у придбанні дизельного автомобіля.

UPD 25/01/2023: збір коштів закрито. Необхідна сума набрана. Дякуємо!

Автомобіль для придбання вже обрали. Сума збору 125 000 грн. Збір відкрито на карту мешканки з Коблевого Анжеліки Волощук (Безбабної), яка систематично займається допомогою ЗСУ. Звіт обов'язковий і прозорий.

• Реквізити картки: 5168755438833333
  • Отримувач: Волощук Анжеліка Вікторівна .
  • Призначення платежу: Благодійний внесок.

Разом до перемоги!

Благодійний ярмарок

• Коблеве. 24.01.2023 року (вівторок) о 12.00 годині запрошуємо всіх мешканців Коблевого і навколишніх населених пунктів на ярмарок, який відбудеться на майданчику біля магазину "Одеський".
  • Виноградне. 22.01.2023 року (неділя) о 12:00 годині запрошуємо жителів села Виноградного на ярмарок, який відбудеться на майданчику нового скверу по вулиці Молодіжній.

Також запрошуємо всі старостинські округи долучитися до заходу. Це наш з вами вклад у перемогу, яка обов'язково настане, але тільки спільними з вами зусиллями.

Світлана ТАЛОХА.