Коблівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

23.01.2023 14:28

Семінар для класних керівників ліцеїв Коблівської сільської ради

Виховання відіграє значну  роль  у  житті  людини, воно  не  існує  поза  певним  середовищем  і  може бути  зрозумілим  лише  у  взаємодії  з  ним. Водночас виховання  є  суспільним  процесом,  одним  із  компонентів  соціального  середовища.

19 січня 2023 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради проведено семінар з елементами тренінгу для класних керівників «Виховання та підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного/післявоєнного стану».

Всі ми зараз переживаємо складні часи, коли потрібно бути сильним, сміливим та спокійним. Класний керівник – це людина, яка проводить найбільшу щоденну роботу із учнями, він може розгледіти всі проблемні та позитивні моменти в житті дитини. Тому, педагогу – класному керівнику важливо бути прикладом стійкості для свого класного учнівського колективу.

Тож, захід проводився з метою удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, підвищення їх теоретичного, практичного та науково-методичного рівнів підготовки із питань психології та педагогіки.

Практичний психолог Центру, Вербик Оксана Анатоліївна, провела тренінг з метою оволодіння практичними навичками відновлювання та поповнення своїх власних ресурсів та допомоги учням долати психологічні травми в умовах воєнного/післявоєнного стану.

Консультантом, Кірєєвою Ольгою Володимирівною, розкрито питання важливості ролі виховної роботи класного керівника, прикладно опрацьовано матеріал як краще пізнати свій учнівський колектив, аби доречно добирати форми, методи та ефективно організувати виховну роботу класу, особливо під час здійснення освітнього процесу дистанційно.

Під час семінару учасники отримали позитивні емоції та новий багаж знань.

ЦПРПП Коблівської сільської ради.