Коблівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

24.01.2023 22:50

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF: виявлення високого вмісту акриламіду в печиві, що виготовлене в Румунії

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 19.01.2023 № 11.1.3-21/1525, щодо повідомлення RASFF № 2022.7376-fup 4, стосовно виявлення високого вмісту акриламіду в печиві, що виготовлене в Румунії (виробник: Ro Star S.A., Romania ) та експортувалось з Польщі (оптовик: VYV DISTRIBUTION Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛЬВІВІМПОРТ», вул. Володимира Великого, 2, м. Львів, 79021).

Повідомлення направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вище зазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області:

• вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401
  • т/факс: (05153) 2-13-98
  • e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua

Дякуємо за співпрацю!

Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.