Легендарне ім'я. 188 років від дня смерті Томаса Кобле

Сьогодні виповнюється 188 років від дня смерті легендарної особистості, англійця за походженням, уродженця графства Девоншир-Девон,  генерал-майора російського війська, коменданта м.Одеса, а, головне, людини, яка дала ім’я нашому селу та відомому курорту.

16:41 13.04.2021

Затверджено 9 проєктів Миколаївської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

12 квітня розпорядженням Кабінету Міністрів України № 297 – р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» затверджено перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

15:35 13.04.2021

З 01 квітня по 17 травня 2021 року триватиме прийом дукументів з конкурсного відбору проєктів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р (зі змінами, внесеними розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації від 18 лютого 2019 року № 41-р) «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів», в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проєктів.

11:42 23.03.2021

Міністерство цифрової трансформації оголосило про попередній збір заявок від територіальних громад на отримання фінансування в рамках реалізації програми з розвитку покриття широкосмуговим інтернетом

Міністерство цифрової трансформації оголосило про попередній збір заявок від територіальних громад на отримання фінансування в рамках реалізації програми з покриття широкосмуговим інтернетом - Роман Пашнєв.

18:42 19.03.2021