Соціальна реклама до 30-ї річниці незалежності України

На виконання доручення облдержадміністрації від 09.07.2021 № 3174/05-35/2-21 до листа Міністерства культури та інформаційної політики України від 09.07.2021 № 7885/5.11.3 з метою реалізації загальнонаціональної інформаційної кампанії відзначення 30-ї річниці незалежності України просимо розмістити зовнішню друковану соціальну рекламу (біл-борди, сіті-лайти та інше).

13:11 20.07.2021

Засідання робочої групи з розгляду проєктних заявок Програми соціального партнерства в рамках співпраці між компанією ДТЕК і Коблівською територіальною громадою

15 липня, у четвер, відбулося засідання робочої групи з розгляду проєктних заявок до Програми соціального партнерства в рамках співпраці між компанією ДТЕК і Коблівською територіальною громадою.

20:44 16.07.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

16.07.2021 року в залі засідань сільської ради відбулося урочисте вітання та відзначення подяками сільського голови , Панича Володимира Михайловича,бухгалтерів закладів та установ громади. Володимир Михайлович подякував всім представницям цієї важливої професії  за  кропітку працю, за  професійний внесок в загальнодержавну справу, в економічну спроможність своїх закладів та установ. Побажав , щоб  в цей  день люди висловили подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну клопітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю. Бо професія - бухгалтер,  завжди  була і є основою і підґрунтям фінансового  благополуччя трудового колективу, а отже і кожного з його членів.Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я. Добробуту вам і процвітання,  рівноваги і творчого неспокою!

16:27 16.07.2021

Гроші для виплати субсидій пішли в регіони

Київ, 08 липня 2021 року. Міністерством соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення” регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок.

14:18 08.07.2021

Автодорога М-14. Жителі-пішоходи і водії висловлюють невдоволення паркуванням вантажівок

Вже неодноразово жителі Коблево (як водії, так і пішоходи) висловлюють своє невдоволення тим, як паркуються водії великих вантажівок (фур) на автодорозі М-14 в районі Коблівського ринку (перехрестя вулиці Одеська з вулицею Степова).

10:16 06.07.2021

Які проєкти конкурсу «Громада своїми руками» будуть реалізовані в Коблівській територіальній громаді? Вибираємо до 20 червня!

Стартувало онлайн-голосування за проєкти конкурсу грантів ДТЕК «Громада своїми руками». У Коблівській громаді на конкурс було подано 22 заявки.

10:50 14.06.2021