Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.

14:16:33 08.11.2021

Коблівський ЦНАП тимчасово призупиняє деякі реєстраційні дії

З 26 жовтня 2021 року відділ «ЦНАП» тимчасово призупиняє прийом заяв на державну реєстрацію права власності та інших речових прав на нерухоме майно та державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців в зв’язку з проходженням процедури зміни назви суб’єкта реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

09:53:49 26.10.2021

Зустріч між Коблівською сільською радою та представниками посольства Швеції та Швецького агенства міжнародного співробітництва - SIDA

20 жовтня 2021 року відбулась зустріч між Коблівською сільською радою та представниками посольства Швеції та Швецького агенства міжнародного співробітництва - SIDA.

18:17:56 25.10.2021

Рішення про співпрацю між Коблівською сільською радою та Регіональним сервісним центром МВС в Миколаївській області

18 жовтня 2019 року між Коблівською сільською радою та Регіональним сервісним центром МВС в Миколаївській області було підписане узгоджене рішення про співпрацю. На території Коблівської сільської ради буде функціонувати мобільний сервісний центр МВС, обладнаний сучасним технологічним і телекомунікаційним оснащенням, який призначений для надання послуг фізичним і юридичним особам, які зареєстровані або мають юридичну адресу у віддалених населених пунктах.

11:27:10 21.10.2019