Новини/оголошення

Привітання учасників бойових дій на теориторії інших держав

Сьогодні на території Коблівської об’єднаної територіальної громади відбулась зустріч учасників бойових дій на території інших держав та вшанування 32 річниці виводу військ з території Афганістану.

09:40:14 16.02.2021

Підтримка Національного конкурсу "Благодійна Україна"

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 20.01.2021 №983/0/2-21/29 інформуємо про проведення Конкурсу серед громадкості, закладів соціальної сфери, благодійників, волонтерів, меценатів тощо.

16:47:32 09.02.2021

Вручення подарунків

Сьогодні, 24 грудня Коблівський сільський голова Володимир Панич разом з начальником відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Раїсою Боднарь вручили цінні подарунки, що були надані експертом офісу Уповноваженого Президента України з прав дітей Павлом Шульгою, дітям двох прийомних сімей Коблівської об’єднаної територіальної громади.

16:11:44 24.12.2020

Подарунки до Дня Святого Миколая дітям, які не відвідують ЗЗСО та ДНЗ

Начальник та соціальні працівники відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради привітали з наступаючими зимовими святами діток пільгової категорії, які за віком чи станом здоров'я не відвідують ЗДО та ЗЗСО. Бажаємо гарних свят!!!

16:14:42 18.12.2020