Коблівська об'єднана територіальна громада

Новини/оголошення

Вітаємо Тачаловську Валентину Василівну з ювілеєм!

Сьогодні 09 листопада, начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Раїса Боднар та соціальна працівниця Ірина Ступницька, за дорученням сільського голови Володимира Панича, поздоровили з 80–ти річчям мешканку с. Коблево Тачаловську Валентину Василівну, побажали ювілярці міцного здоров’я, щастя, благополуччя.

16:37:32 09.11.2020

Субсидія - жовтень 2020 року!!!

Шановні мешканці! Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради доводить до Вашого відома, що повідомлення про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг надсилатися не будуть, проте в сільській раді наявні списки отримувачів субсидій з вказанням загальної суми за жовтень 2020 року.

15:25:56 28.10.2020

Виїзд МТБ (медико-технічна бригада)

Шановні мешканці, 09.09.2020 в смт Березанка медико-технічна бригада Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства проводитиме виїзний прийом по обслуговуванню осіб з інвалідністю, які потребують протезування нижніх кінцівок і за станом здоров’я не можуть доїхати до підприємства самостійно.

11:42:00 26.08.2020

Співпраця Міністерства соціальної політики України з Міністерством освіти та науки України

Міністерство соціальної політики України реалізує спільно із Міністерством освіти та науки України заходи щодо запровадження інформаційної взаємодії в частині електронного обміну інформацією та даними, що міститься у відомчих електронних реєстрах,  для спрощення процедури отримання соціальних послуг та виплат, зокрема для осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах.

15:07:45 18.08.2020

Привітання ювіляра. Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді

Сьогодні, 13 серпня, начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Раїса Боднар та соціальна працівниця Ірина Ступницька, за дорученням сільського голови Володимира Панича, поздоровили з 80–ти річчям мешканця с. Коблеве Ременяк Євгена Миколайовича, побажала ювіляру міцного здоров’я, щастя, благополуччя.

10:56:10 13.08.2020