Коблівська об'єднана територіальна громада

Новини/оголошення

Виїзд МТБ (медико-технічна бригада)

Шановні мешканці, 09.09.2020 в смт Березанка медико-технічна бригада Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства проводитиме виїзний прийом по обслуговуванню осіб з інвалідністю, які потребують протезування нижніх кінцівок і за станом здоров’я не можуть доїхати до підприємства самостійно.

11:42:00 26.08.2020

Співпраця Міністерства соціальної політики України з Міністерством освіти та науки України

Міністерство соціальної політики України реалізує спільно із Міністерством освіти та науки України заходи щодо запровадження інформаційної взаємодії в частині електронного обміну інформацією та даними, що міститься у відомчих електронних реєстрах,  для спрощення процедури отримання соціальних послуг та виплат, зокрема для осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах.

15:07:45 18.08.2020

Привітання ювіляра. Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді

Сьогодні, 13 серпня, начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Раїса Боднар та соціальна працівниця Ірина Ступницька, за дорученням сільського голови Володимира Панича, поздоровили з 80–ти річчям мешканця с. Коблеве Ременяк Євгена Миколайовича, побажала ювіляру міцного здоров’я, щастя, благополуччя.

10:56:10 13.08.2020