Новини/оголошення

Допомога під час карантину

З метою реалізації ініціативи Президента України Володимира Зеленського Уряд прийняв рішення щодо надання матеріальної допомоги у розмірі 8 тисяч гривень застрахованим особам, які можуть втратити дохід через карантин.

10:53:37 10.12.2020

Вітаємо Соботяк Софію Павлівну з Днем Народження!

Сьогодні 27 листопада, соціальна працівниця Ірина Ступницька, за дорученням сільського голови Володимира Панича, поздоровила з 93–х річчям мешканку с. Коблево Соботяк Софію Павлівну, побажала ювілярці міцного здоров’я, щастя, благополуччя.

14:32:33 27.11.2020

Вітаємо Волошину Аллу Власівну з ювілеєм!

Сьогодні 25 листопада, соціальна працівниця Ірина Ступницька, за дорученням сільського голови Володимира Панича, поздоровили з 80–ти річчям мешканку с. Коблево Волошину Аллу Власівну, побажала ювілярці міцного здоров’я, щастя, благополуччя.

14:49:37 25.11.2020

Вітаємо Тачаловську Валентину Василівну з ювілеєм!

Сьогодні 09 листопада, начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Раїса Боднар та соціальна працівниця Ірина Ступницька, за дорученням сільського голови Володимира Панича, поздоровили з 80–ти річчям мешканку с. Коблево Тачаловську Валентину Василівну, побажали ювілярці міцного здоров’я, щастя, благополуччя.

16:37:32 09.11.2020

Субсидія - жовтень 2020 року!!!

Шановні мешканці! Відділ соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради доводить до Вашого відома, що повідомлення про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг надсилатися не будуть, проте в сільській раді наявні списки отримувачів субсидій з вказанням загальної суми за жовтень 2020 року.

15:25:56 28.10.2020