Коблівська громада

Миколаївська область, Миколаївський район

17.09.2022 02:58

Koblivska-gromada.gov.ua

Спеціаліст з інформаційних технологій Коблівської сільської ради. Адміністратор офіційного веб-сайту Коблівської територіальної громади.

Як ви вже помітили, це нова версія веб-сайту Коблівської територіальної громади. І на освоєння саме цієї системи (платформи, CMS) потрібен деякий час. Тому, якщо ваша інформація, яку ви надіслали на публікацию, оприлюднюється з деяким затриманням - будь ласка, віднесіться до цього з професійним розумінням. Зовсім скоро всі робочі процеси на сайті будуть реалізовуватись швидше та ще більш якісно. Працюємо для комфортного та актуально-інформативного офіційного веб-ресурсу Коблівської територіальної громади. Попереду на вас очикують приємні функціональні можливості.