Протидія домашньому насиллю та торгівлі людьми

Заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Ревук взяла участь у конференції „Сучасні механізми протидії торгівлі людьми”

04 грудня 2020 року заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Ревук взяла участь у конференції „Сучасні механізми протидії торгівлі людьми”.

16:11:16 04.12.2020

У Міжнародний день боротьби за скасування рабства заступник Міністра Ольга Ревук взяла участь у конференції з питань протидії торгівлі дітьми та молоддю

Сьогодні заступник Міністра з питань європейської інтеграції Ольга Ревук взяла участь у конференції «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні: досягнення та виклики».

16:13:08 02.12.2020

Марина Лазебна взяла участь у відкритті виставки ,,Річ у тім...” у рамках міжнародної акції ,,16 днів проти насильства”

25 листопада 2020 року Міністр соціальної політики Марина Лазебна взяла участь у відкритті виставки ,,Річ у тім... ” у рамках міжнародної акції ,,16 днів проти насильства”.

16:20:00 26.11.2020