Субсидіантам

До уваги одержувачів житлової субсидії

Органи соціального захисту населення наприкінці червня отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

12:56:11 06.07.2021

Відновлено роботу електронного сервісу для подання документів на призначення житлової субсидії в онлайн-режимі

У зв’язку зі змінами в Програмі житлових субсидій та затвердженням нових форм заяви і декларації для оформлення житлової субсидії інформуємо про відновлення роботи електронного сервісу для подання документів на призначення житлової субсидії в онлайн-режимі.

16:40:07 28.05.2021

Програма субсидій - головний механізм соціального захисту людей в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги

Наразі в Україні житлову субсидію отримує понад 3,1 млн домогосподарств, при цьому середній розмір нарахувань їм за місяць становить близько 1633 грн.

15:11:49 12.01.2021