Коблівська об'єднана територіальна громада

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

• Директор: Дмитрієва Любов Семенівна
  • Адреса: с.Коблеве, вул. Одеська  №4 (перший поверх приміщення сільської ради)
  • Електронна адреса: tercentr.koblevo@gmail.com
  • Телефон: (05153) 96672

Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування Коблівської сільської ради станом на 01.09.2020 року

Структура  територіального центру включає два відділення: відділення соціальної допомоги, відділення надання адресної натуральної та грошової  допомоги.

14:51:35 03.12.2020

Святковий захід присвячений початку весни, організований «Університетом третього віку»

Сьогодні, 03 березня, в приміщенні бібліотеки Коблівської сільської ради, відбувся святковий захід присвячений початку весни, організований «Університетом третього віку».

18:54:02 03.03.2020

Відкриття соціально–педагогічної послуги «Університет третього віку»

Сьогодні, 31 січня, в приміщенні Кобліської бібліотеки відбулось відкриття соціально – педагогічної послуги «Університет третього віку», утвореного при територіальному центрі соціального обслуговування Коблівської сільської ради.

15:09:46 31.01.2020

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Загальна інформація

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) утворений рішенням №1  22 сесії 8 скликання Коблівської сільської ради від 16.02.2018 року. В  новій  редакції  положення  про територіальний центр прийнято рішенням  №6  від 27 серпня 2018 року 29 сесією 8 скликання  Коблівської  сільської  ради.

13:07:59 28.10.2019