Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

• Директор: Дмитрієва Любов Семенівна
  • Адреса: с.Коблеве, вул. Одеська  №4 (перший поверх приміщення сільської ради)
  • Електронна адреса: tercentr.koblevo@gmail.com
  • Телефон: (05153) 96672

Вітання з Великоднем!!!

01 травня 2021року  до відділення стаціонарного догляду  територіального центру   соціального обслуговування  завітали з поздоровленнями до Великодня  депутати  обласної та районної ради Володимир ПОГАДАЄВ та Антоніна ПОГАДАЄВА. Подарунки від депутатів з вдячністю приймали підопічні відділення – солодощі до святкового столу та пароварку  для приготування дієтичних страв.

16:02:31 01.05.2021

У Територіальному центрі соціального обслуговування Коблівської сільської ради працює відділення стаціонарного догляду для постійного проживання

Відповідно  до рішення Березанської районноїрРади Миколаївської області "Про надання згоди на безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність  Коблівської сільської ради відділення стаціонарного догляду територіального центру саціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березанського району (с. Тузли Березанського району Миколаївської області) від 08 жовтня 2020 року №10 , до рішення Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність Коблівської сільської ради відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березанського району (с Тузли Березанського району Миколаївської області) від 19 жовтня 2020 року №31, до "Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кобліської сільської ради затверджений рішенням Коблівської сільської ради від 22 грудня 2020 року №24, з 01.01.201 року   в складі  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коблівської сільської ради  працює  відділення стаціонарного догляду для постійного проживання. На цілодобовому догляді  знаходиться 16  пенсіонерів. Утримання  підопічних проводиться за  рахунок коштів місцевого бюджету .

15:28:08 29.01.2021

Звіт про роботу територіального центру соціального обслуговування Коблівської сільської ради станом на 01.09.2020 року

Структура  територіального центру включає два відділення: відділення соціальної допомоги, відділення надання адресної натуральної та грошової  допомоги.

14:51:35 03.12.2020

Святковий захід присвячений початку весни, організований «Університетом третього віку»

Сьогодні, 03 березня, в приміщенні бібліотеки Коблівської сільської ради, відбувся святковий захід присвячений початку весни, організований «Університетом третього віку».

18:54:02 03.03.2020

Відкриття соціально–педагогічної послуги «Університет третього віку»

Сьогодні, 31 січня, в приміщенні Кобліської бібліотеки відбулось відкриття соціально – педагогічної послуги «Університет третього віку», утвореного при територіальному центрі соціального обслуговування Коблівської сільської ради.

15:09:46 31.01.2020

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Загальна інформація

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) утворений рішенням №1  22 сесії 8 скликання Коблівської сільської ради від 16.02.2018 року. В  новій  редакції  положення  про територіальний центр прийнято рішенням  №6  від 27 серпня 2018 року 29 сесією 8 скликання  Коблівської  сільської  ради.

13:07:59 28.10.2019