Коблівська об'єднана територіальна громада

Відділ комунальної власності та земельних відносин

Довідки про консультації у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування, с. Виноградне

Коблівською сільською радою були проведені консультації з Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством енергетики та охорони довкілля.

02:40:36 14.04.2020

Довідки про консультації у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування, с. Новофедорівка

02:36:11 14.04.2020

Довідки про консультації у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування, с. Федорівка

02:31:25 14.04.2020

Довідки про консультації у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування, с. Бессарабка

Коблівською сільською радою були проведені консультації з Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством охорони здоров’я та Міністерством енергетики та охорони довкілля.

19:47:15 03.04.2020

Довідки про консультації у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування, с. Українка

Довідки про консультації у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки документа державного планування - Генерального плану та плану зонування території.

14:11:08 03.04.2020

16:04:39 17.03.2020