Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Навігація по розділу "Освіта"

Останні публікації відділу освіти, молоді та спорту

Конкурс на посади керівників КЗ загальної середньої освіти Коблівської сільської ради

Сьогодні, з самого ранку, у актовій залі адмінбудівлі Коблівської сільської ради розпочався конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) I-III ступенів Коблівської сільської ради.

15:06:28 04.08.2021

Вітаємо з Всесвітнім днем працівників освіти!

Шановні освітяни! Вітаємо вас з Всесвітнім днем вчителя! За покликом серця ви обрали благородну, потрібну і дуже відповідальну професійну стезю - педагогічну. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

08:05:48 02.10.2020

Освіта Миколаївщини в цифрах та фактах. Інфографіка 2020 від Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації

Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Інфографіка 2020. Для того, щоб знати ще більше.

14:20:42 27.08.2020

Звіт про роботу директора Коблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області Кравцової Людмили Іванівни за 2018–2020 рр.

Колектив Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ставить перед собою складні завдання, визначені кардинальними напрямками розвитку сучасної освіти.

19:37:14 20.08.2020

Рекомендації та ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності

Міністерство освіти і науки України  з метою забезпечення стійкого функціонування об’єктів освіти в умовах виникнення надзвичайної ситуації та збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу запропонувало актуальні рекомендації та ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності.

09:22:36 06.08.2020