Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Навігація по розділу "Освіта"

Останні публікації відділу освіти, молоді та спорту

До уваги вчителів фізичної культури ЗЗСО! Проводитиметься "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

Про проведення I (зонального) етапу всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

14:51:56 26.01.2022

Визначено переможців ІІ (зонального) етапу XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

22 січня 2022 року на базі Новофедорівського ЗЗСО за участі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради був проведений II етап ХХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика серед учнів 3 -11 класів Коблівської сільської ради.

08:43:10 25.01.2022

Підбито підсумки ІІ (зонального) XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради

15 січня 2022 року на базі Коблівського ЗЗСО за участі Центру професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради був проведений II етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

15:09:49 17.01.2022

Вітаємо зі святом Різдва!

Від щирого серця прийміть світлі побажання зі святом Різдва! Нехай в це світле свято оживе у ваших серцях надія, прокинеться любов і милосердя, добром і благодаттю наповниться кожен будинок. Серця близьких та рідних хай зігріває любов та турбота, оточення буде добрим та щирим!             Нехай Різдво в дар вам принесе відданих друзів, радісні враження. нехай буде безліч дивовижних подорожей, веселих пригод, солодких хвилин, світлих днів, виправдаються всі очікування і здійсняться найзаповітніші мрії!              Миру вашій родині та щастя кожному, а Різдвяна зірка завжди показує шлях!

08:51:09 06.01.2022

XII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Запрошуємо зацікавлених здобувачів освіти Коблівської сільської ради взяти участь у Конкурсі

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України листа Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2021 року №1/9-492 «Про проведення XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2021/2022 навчальному році відбудеться XII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - Конкурс).

16:27:09 21.12.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

У плеяді видатних діячів української культури Тарас Шевченко займає особливе місце. Його ім’я вшановують різними мистецькими подіями. Таким щорічним заходом став Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

09:15:34 21.12.2021