Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Навігація по розділу "Освіта"

Останні публікації відділу освіти, молоді та спорту

Вітаємо з Всесвітнім днем працівників освіти!

Шановні освітяни! Вітаємо вас з Всесвітнім днем вчителя! За покликом серця ви обрали благородну, потрібну і дуже відповідальну професійну стезю - педагогічну. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни!

08:05:48 02.10.2020

Освіта Миколаївщини в цифрах та фактах. Інфографіка 2020 від Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації

Департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Інфографіка 2020. Для того, щоб знати ще більше.

14:20:42 27.08.2020

Звіт про роботу директора Коблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області Кравцової Людмили Іванівни за 2018–2020 рр.

Колектив Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ставить перед собою складні завдання, визначені кардинальними напрямками розвитку сучасної освіти.

19:37:14 20.08.2020

Рекомендації та ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності

Міністерство освіти і науки України  з метою забезпечення стійкого функціонування об’єктів освіти в умовах виникнення надзвичайної ситуації та збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу запропонувало актуальні рекомендації та ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності.

09:22:36 06.08.2020

Як будемо навчатися з 1 вересня. Затверджено рекомендації закладам освіти для роботи з першого вересня

Як інформує прес-служба Міністерства освіти та науки України, із 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

08:29:00 06.08.2020