Коблівська об'єднана територіальна громада

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Навігація по розділу "Освіта"

Заклади дошкільної освіти

Заклади загальної середньої освіти

Центр позашкільної освіти

Інклюзивний центр

Физична культура та спорт

Останні публікації відділу освіти, молоді та спорту

Рекомендації та ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності

Міністерство освіти і науки України  з метою забезпечення стійкого функціонування об’єктів освіти в умовах виникнення надзвичайної ситуації та збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу запропонувало актуальні рекомендації та ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності.

09:22:36 06.08.2020

Як будемо навчатися з 1 вересня. Затверджено рекомендації закладам освіти для роботи з першого вересня

Як інформує прес-служба Міністерства освіти та науки України, із 1 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

08:29:00 06.08.2020

Про участь у ІІ Всеукраїнській очно-дистанційній літній школі з міжнародною участю «Морський Workshop з професійними Хмарами та STEAM» 11-16 серпня 2020 року в м. Одеса

З метою підвищення вашого професійного рівня та вдосконалення своїх фахових здібностей, а ще й можливістю гарно відпочити на березі Чорного моря в місті Одеса відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради звертається до Вас з пропозицією організаторів заходу:

01:29:56 30.07.2020

Вручення золотої медалі та свідоцтва про повну загальну середню освіту випускниці Рибаківського закладу загальної середньої освіти

Свідоцтво про повну загальну середню освіту - це перший державний документ, а медаль - це визначення особливих успіхів у навчанні. Надзвичайно складно вчитися на "відмінно".

11:49:28 28.07.2020

Плани математичних заходів на 2020/2021 навчальний рік

Традиційно описуються плани проведення заходів на наступний навчальний рік, але усім зрозуміла теперішня ситуація в світі, в Україні, зокрема і в Києві. Тому заходи, які неможливо провести он-лайн, наприклад, командна олімпіада, усна олімпіада тощо, будуть відтерміновуватися до часу, коли їх можна буде провести оф-лайн, тобто звичайним чином.

13:49:20 14.07.2020