Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Навігація по розділу "Освіта"

Останні публікації відділу освіти, молоді та спорту

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДО ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕДЖУ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ У 2022 РОЦІ

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу BITI (м. Полтава) у 2022 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту a6o вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу отримати освіту більшій кількості молоді. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп'ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

10:58:54 04.07.2022

Розпочато набір здобувачів вищої освіти до Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України

Центр професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради інформує, бажаючих вступити до закладів вищої освіти у 2022 році.  Інститутом підготовки  кадрів державної служби зайнятості України (далі - ІПК ДСЗУ) оголошено набір  у 2022 році на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на перший курс за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб за такими спеціальностями:

10:57:29 04.07.2022

Увага, конкурс!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Центр професійного розвитку педагогічних працівників інформує Вас, що Державним комітетом телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік.

11:54:50 01.07.2022

Запрошуємо до участі у благодійному творчому марафоні до дня української державності

Команда «Перлина Мистецтва» проводить творчий марафон до дня української державності  за  підтримки «Star Fest»,Sveriges Television (Шведська громадська телекомпанія) та організаторами Громадська організація «Інвестресурс».

17:49:17 23.06.2022

Оголошення!

29.06.2021 року о 14.00 відбудеться звітування в.о. директора закладу дошкільної освіти  ясла-садок «Перлинка» Коблівської сільської ради Жевнєрової Людмили Йосипівни перед педагогічним колективом, батьківськими комітетами, піклувальною радою та громадськістю за результатами роботи у 2021/2022 н.р.

17:54:31 22.06.2022