Коблівська територіальна громада

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Знай і люби свій край! І етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

З метою патріотичного та художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиції національної культурної спадщини, пошуку та підтримки талановитих дітей, розвитку їх обдарувань у напрямках образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва і традиційних ремесел, 12 березня 2020 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради  відбувся І етап конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у трьох вікових категоріях.

18:20:29 12.03.2020

ЗНО 2020. Все, що потрібно знати про цьогорічне тестування

Що таке ЗНО? Зовнішнє незалежне оцінювання — іспити у вигляді тестування, результати яких зараховуються і як результати державної підсумкової атестації, і як результати вступних іспитів до закладів вищої освіти.

16:01:58 25.02.2020

ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ МЕТОДИЧНОГО КАБІНЕТУ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

13 лютого 2020 року на базі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради відбулося засідання науково-методичної ради за участю заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти громади.

15:24:14 25.02.2020

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Вітаємо переможця!

15 лютого 2020 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з фізики. Заклади загальної середньої освіти Коблівської сільської ради на рівні області представив учень Коблівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Іванов Максим та його наставник Сажнєва Євгенія Борисівна.

12:55:27 18.02.2020

Конкурс "Вчитель року 2020"

Роль педагога є ключовою у формуванні суспільства. Учитель закладає моральну основу нації, розкриває перед здобувачами освіти різні грані багатовимірної дійсності і закликає бути активними творцями нового життя, побудованого на принципах поваги до іншого, патріотизму, шанобливого ставлення до своєї мови, культури та історії.

14:50:26 11.02.2020

Вітання переможцям ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, англійської мови, зарубіжної літератури та інформатики

Щиро вітаємо здобувачів освіти, які стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, англійської мови, зарубіжної літератури та інформатики.

14:18:25 11.02.2020

Всеукраїнська олімпіада з астрономії. Вітання!!!

Щиро вітаємо ПЛАХТІЯ ОЛЕКСАНДРА – здобувача освіти  Рибаківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів з та його вчителя Горбурова Миколу Леонідовича з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

13:47:14 11.02.2020

Всеукраїнська олімпіада з правознавства. Вітання!!!

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради вітає здобувачів освіти та їх вчителів - Купіну Ірину Вікторівну та Хомич Ганну Василівну (Рибаківський та Новофедорівський заклади загальної середньої освіти) з перемогою у II етапі всеукраїнської олімпіади з правознавства.

13:35:12 11.02.2020

Всеукраїнська олімпіада з біології. Вітання!!!

ВІТАЄМО КАРАЧЕБАНА АНДРІЯ, учня 10 класу Рибаківського закладу ЗСО І – ІІІ ст., який посів ІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології та його вчителя Артеменко Людмилу Миколаївну!

13:02:15 11.02.2020