Коблівська територіальна громада

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Проходитиме серія онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ЗЗСО ТА ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ! Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 12 липня 2022 року № 1/7806-22, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 15.07.2022 року № 401/15-19 Центр професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради повідомляє, що в рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в закладах освіти, компанія «Google Україна» проводитиме серію онлайн-навчань для педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів освіти всіх рівнів у рамках програми «Цифрові інструменти Google для освіти», які проводитимуться протягом 2022/2023 навчального року.

13:42:04 20.07.2022

До уваги переміщених осіб!

Про підтвердження кваліфікаційних категорій педагогічних працівників  закладів загальної середньої освіти

11:28:00 11.07.2022

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДО ВІЙСЬКОВОГО КОЛЕДЖУ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ У 2022 РОЦІ

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу BITI (м. Полтава) у 2022 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту a6o вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу отримати освіту більшій кількості молоді. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр”, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) “Комп'ютерні науки”, “Телекомунікації та радіотехніка”.

10:58:54 04.07.2022

Розпочато набір здобувачів вищої освіти до Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України

Центр професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради інформує, бажаючих вступити до закладів вищої освіти у 2022 році.  Інститутом підготовки  кадрів державної служби зайнятості України (далі - ІПК ДСЗУ) оголошено набір  у 2022 році на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на перший курс за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб за такими спеціальностями:

10:57:29 04.07.2022

Увага, конкурс!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Центр професійного розвитку педагогічних працівників інформує Вас, що Державним комітетом телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік.

11:54:50 01.07.2022