Коблівська територіальна громада

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

Запрошуємо до участі у благодійному творчому марафоні до дня української державності

Команда «Перлина Мистецтва» проводить творчий марафон до дня української державності  за  підтримки «Star Fest»,Sveriges Television (Шведська громадська телекомпанія) та організаторами Громадська організація «Інвестресурс».

17:49:17 23.06.2022

Оголошення!

29.06.2021 року о 14.00 відбудеться звітування в.о. директора закладу дошкільної освіти  ясла-садок «Перлинка» Коблівської сільської ради Жевнєрової Людмили Йосипівни перед педагогічним колективом, батьківськими комітетами, піклувальною радою та громадськістю за результатами роботи у 2021/2022 н.р.

17:54:31 22.06.2022

Увага! Проходитиме Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Школа епохи Digital: цифрові трансформації в освіті»

Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коблівської сільської ради інформує педагогічні колективи закладів освіти про те, що 22-23 вересня 2022 року буде проведена Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Школа епохи Digital: цифрові трансформації в освіті» (далі – Конференція).

10:42:49 21.06.2022

Про замовлення на курси підвищення кваліфікації при Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти» на 2023 рік

Центр професійного розвитку ПП Коблівської сільської ради інформує педагогічних працівників Коблівської ТГ  про можливість замовлення щодо підвищення кваліфікації за рахунок коштів державного бюджету педагогічних, науково-педагогічних працівників і керівників закладів освіти у 2023 році при Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

10:31:58 21.06.2022

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

Військові формування України – це основа оборони держави, захисту її суверенітету та територіальної цілісності. Державна прикордонна служба України – це невід’ємна складова сектору безпеки та оборони, а Національна академія Державна прикордонної служби України імені Б. Хмельницького - ключовий та єдиний вищий військовий заклад освіти, який вже 30 років готує висококваліфікованих офіцерів-прикордонників за трьома рівнями вищої освіти та двома рівнями вищої військової освіти.

16:39:46 20.06.2022