Коблівська територіальна громада

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської с/ради

На допомогу педагогам: "Основи безпеки життєдіяльності в умовах бойових дій"

Війна це завжди втрати, зруйнована не тільки інфраструктура, але й і плани, мрії, це постійні обстріли, стрес. Тому, наразі є актуальні питання безпеки при надзвичайних ситуаціях із яких Центр ПРПП Коблівської сільської ради хотів би  проінформувати педагогічних працівників закладів освіти  Коблівської ТГ .

16:44:03 06.05.2022

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ НМТ: НЕ ПРОПУСТІТЬ СМС-ПОВІДОМЛЕННЯ

Упродовж найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають  смс-повідомлення від Centr_ZNО,  де буде зазначено прізвище  потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.

15:21:45 05.05.2022

До уваги освітян! Проводитиметься моніторингове дослідження регіонального рівня «Освітні потреби педагогів Миколаївщини»

Відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою покращення якості освітніх послуг і планування змісту підвищення кваліфікації педагогічних і керівних кадрів у 2023 році протягом травня  проводитиметься моніторингове дослідження регіонального рівня «Освітні потреби педагогів Миколаївщини».

14:55:51 02.05.2022

МЕДІАОСВІТА: ВИКЛИКИ ВОЄННОГО ЧАСУ

27 квітня 2022 року для педагогів Миколаївської області проведено вебінар "Медіаосвіта: виклики воєнного часу", організаторами якого були Центр цифрової освіти та медіакультури Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Академія Української Преси.

13:36:18 28.04.2022

Майбутнім студентам!

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти представлено демонстраційний варіант НМТ (національний мультипредметний тест).

22:04:52 26.04.2022

Для батьків майбутніх першокласників!

Цьогоріч зарахування здійснюватиметься відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367.

15:14:48 20.04.2022

Про участь у п’ятому обласному фестивалі «Моя SТЕМ-iдея» для учнів 1-11 класів ЗЗСО

27 жовтня 2022 року на базі Миколаївського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в дистанційному режимі (далі Фестиваль) проводитиметься п'ятий обласний  фестиваль «Моя  STEM-ідея» для   учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти  закладів освіти, закладів позашкільної освіти.

13:51:14 20.04.2022

Мотиваційний лист: загальні поради, вимоги і структура

В рамках спрощеної вступної кампанії 2022 для вступу на контракт, а також для вступу на творчі спеціальності та в деяких інших ситуаціях потрібно буде написати мотиваційний лист. Пояснюємо, яким має бути такий текст, а також говоримо про вимоги до нього і структуру.

09:23:47 20.04.2022

Як педагогу розвивати у собі навички життєстійкості

Державною службою якості освіти у співпраці з ініціативою «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), підготували серію відеолекцій про те, як педагогам працювати в умовах війни.

11:43:06 19.04.2022