Коблівська об'єднана територіальна громада

Заклади загальної середньої освіти

Новофедорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської обл.

Директор ЗЗСО: Герасименко Валентина Степанівна

Телефони: (05153) 9-46-23; 063 631 39 87

Ел. адреса: s.nfedorivka@gmail.com

Адреса: с.Новофедорівка, вул. Приморська, 30

Кількість здобувачів освіти: 148; Потужність закладу: 392

Кількість працівників: 21

Коблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

Директор ЗЗСО: Кравцова Людмила Іванівна

Телефони: 067 101 96 16; (05153) 9-61-40

Ел. адреса: sschoolkoblevo@gmail.com

Адреса: с. Коблеве, вул. Шкільна, 2

Кількість здобувачів освіти: 334; Потужність закладу: 360

Кількість працівників: 37

Рибаківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

Директор ЗЗСО: Дротенко Галина Володимирівна

Телефон: 095 370 71 68

Ел. адреса: drot_07@ukr.net

Адреса: с.Рибаківка, вул. Поштова, 7

Кількість здобувачів освіти: 161; Потужність закладу: 463

Кількість працівників: 23

Український ЗЗСО І - ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

Директор ЗЗСО: Бараболя Юрій Васильович

Телефон: 066 189 29 41

Ел. адреса: chervonka.berezanka@gmail.com

Адреса: с. Українка, вул. Новосельська, 1-А

Кількість здобувачів освіти: 88; Потужність закладу: 192

Кількість працівників: 15

__________________________________________

Новини закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Коблівської с/ради

20 листопада 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради дистанційно проведено І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Українська мова та література». Конкурсанти взяли участь у  конкурсних випробуваннях «Майстер - клас» та «Дистанційний урок». Від освітян Коблівської громади участь у конкурсі взяла Оліярник Марина Олексіївна – вчителька      Новофедорівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів. Кожен учитель по-особливому усвідомлює своє високе призначення, необхідність   думати, творити   щомиті. Марина Олексіївна працює над методичною проблемою: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури».

15:26:11 25.11.2020

Вітаємо з нагородою!

Є на нашій Землі для кожної людини дороге й миле серцю місце – рідна школа. Вона щоріч з вересня по травень гомінлива, а влітку, наче принишкла – сумує за дітворою. Привабливе освітнє середовище, як правило створюють учителі. І починається, зазвичай, все від першого вчителя, який веде у ще не пізнаний світ. Багатьом сотням дітей кількох поколінь нашої громади, такою людиною є Журба Ірина Миколаївна.

13:22:59 23.11.2020

Перша перемога наших освітян в конкурсі «Учитель року-2021»

«Учитель року» - це не просто престижна освітянська нагорода або фахове випробування. Це, передусім - можливість самовдосконалення, щорічне змагання кращих учителів, яке дає можливість продемонструвати педагогам свої творчі надбання, які досягнуті в щоденній клопіткій праці, а також показати зріст у професійній майстерності.

15:30:11 13.11.2020

УВАГА! ОСІННІ КАНІКУЛИ ПОДОВЖЕНО ДО 30.10.2020

Шановні громадяни! Доводимо да вашого відома, що згідно рекомендацій Міносвіти та рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Коблівській сільській раді  ЗЗСО Коблівської сільської ради відправляються на дочасні канікули. Тому осінні канікули подовжено з 15.10.2020 до 30.10.2020 року.

15:21:00 20.10.2020

Зміни до Положення про дистанційну форму освіти набули чинності

16 жовтня 2020 року, набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших  формах здобуття освіти.

15:14:59 20.10.2020

Вітання колезі!

Ключова роль у реформуванні освіти належить вчителю, який постійно прагне професійного вдосконалення, освоює новітні технології, застосовує передові методики, щоб найбільш ефективно передати сучасні знання учням. За наслідками атестації з нагоди професійного свята Подякою обласної ради нагороджена Дротенко Тамара Михайлівна – вчитель зарубіжної літератури Рибаківського закладу загальної середньої освіти І -  ІІІ ступенів.

14:46:23 07.10.2020

ВІТАННЯ КОЛЕЗІ З ЗАСЛУЖЕНОЮ НАГОРОДОЮ!

В Україна багата не тільки своїми родючими землями, а й працьовитими і розумними людьми. Вони примножують славу держави, демонструють кращі людські якості  і вчинки, створюють історію, сьогодення та майбутнє нашої держави. У рамках Національного проєкту «Гордість і слава України» директор Рибаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дротенко Галина Володимирівна нагороджена орденом «Гордість нації».

14:06:26 07.10.2020