Заклади загальної середньої освіти

Новофедорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради  Миколаївської обл.

Директор ЗЗСО: Герасименко Валентина Степанівна

Телефони: (05153) 9-46-23; 063 631 39 87

Ел. адреса: s.nfedorivka@gmail.com

Адреса: с.Новофедорівка, вул. Приморська, 30

Кількість здобувачів освіти: 148; Потужність закладу: 392

Кількість працівників: 21

Коблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради  Миколаївської області

Директор ЗЗСО: Кравцова Людмила Іванівна

Телефони: 067 101 96 16; (05153) 9-61-40

Ел. адреса: sschoolkoblevo@gmail.com

Адреса: с. Коблеве, вул. Шкільна, 2

Кількість здобувачів освіти: 334; Потужність закладу: 360

Кількість працівників: 37

Рибаківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради  Миколаївської області

Директор ЗЗСО: Дротенко Галина Володимирівна

Телефон: 095 370 71 68

Ел. адреса: drot_07@ukr.net

Адреса: с.Рибаківка, вул. Поштова, 7

Кількість здобувачів освіти: 161; Потужність закладу: 463

Кількість працівників: 23

Український ЗЗСО І - ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Миколаївської області

Директор ЗЗСО: Бараболя Юрій Васильович

Телефон: 066 189 29 41

Ел. адреса: chervonka.berezanka@gmail.com

Адреса: с. Українка, вул. Новосельська, 1-А

Кількість здобувачів освіти: 88; Потужність закладу: 192

Кількість працівників: 15

Комунальна установа "Анатоліївський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Коблівської сільської ради

Директор ЗЗСО: Кулик Олена Володимирівна

Телефон: 098 344 36 23

Ел. адреса: s.anatolivka@gmail.com

Адреса: вул. Спортивна, буд.3, с. Анатолівка, Миколаївська область

Кількість здобувачів освіти: 41; Потужність закладу: 192

Кількість працівників: 15

Комунальна установа "Тузлівський ЗЗСО І - ІІІ ступенів" Коблівської сільської ради

Директор ЗЗСО: Сосюкіна Оксана Василівна

Телефон: 050 866 54 11

Ел. адреса: tyzlivska@gmail.com

Адреса: вул. Шкільна, буд.37, с. Тузли,Миколаївська область

Кількість здобувачів освіти: 92; Потужність закладу: 192

Кількість працівників: 28

__________________________________________

Новини закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) Коблівської с/ради

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.

13:20:30 26.04.2021

Методичний вебінар "ЗНО - 2021"

17.12.2020 року, о 14:30, Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти буде проведено інформаційно-методичний вебінар із таких питань:

10:12:26 17.12.2020

20 листопада 2020 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради дистанційно проведено І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Українська мова та література». Конкурсанти взяли участь у  конкурсних випробуваннях «Майстер - клас» та «Дистанційний урок». Від освітян Коблівської громади участь у конкурсі взяла Оліярник Марина Олексіївна – вчителька      Новофедорівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів. Кожен учитель по-особливому усвідомлює своє високе призначення, необхідність   думати, творити   щомиті. Марина Олексіївна працює над методичною проблемою: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури».

15:26:11 25.11.2020

Вітаємо з нагородою!

Є на нашій Землі для кожної людини дороге й миле серцю місце – рідна школа. Вона щоріч з вересня по травень гомінлива, а влітку, наче принишкла – сумує за дітворою. Привабливе освітнє середовище, як правило створюють учителі. І починається, зазвичай, все від першого вчителя, який веде у ще не пізнаний світ. Багатьом сотням дітей кількох поколінь нашої громади, такою людиною є Журба Ірина Миколаївна.

13:22:59 23.11.2020

Перша перемога наших освітян в конкурсі «Учитель року-2021»

«Учитель року» - це не просто престижна освітянська нагорода або фахове випробування. Це, передусім - можливість самовдосконалення, щорічне змагання кращих учителів, яке дає можливість продемонструвати педагогам свої творчі надбання, які досягнуті в щоденній клопіткій праці, а також показати зріст у професійній майстерності.

15:30:11 13.11.2020

УВАГА! ОСІННІ КАНІКУЛИ ПОДОВЖЕНО ДО 30.10.2020

Шановні громадяни! Доводимо да вашого відома, що згідно рекомендацій Міносвіти та рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Коблівській сільській раді  ЗЗСО Коблівської сільської ради відправляються на дочасні канікули. Тому осінні канікули подовжено з 15.10.2020 до 30.10.2020 року.

15:21:00 20.10.2020