Заклади загальної середньої освіти

Зміни до Положення про дистанційну форму освіти набули чинності

16 жовтня 2020 року, набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших  формах здобуття освіти.

15:14:59 20.10.2020

Вітання колезі!

Ключова роль у реформуванні освіти належить вчителю, який постійно прагне професійного вдосконалення, освоює новітні технології, застосовує передові методики, щоб найбільш ефективно передати сучасні знання учням. За наслідками атестації з нагоди професійного свята Подякою обласної ради нагороджена Дротенко Тамара Михайлівна – вчитель зарубіжної літератури Рибаківського закладу загальної середньої освіти І -  ІІІ ступенів.

14:46:23 07.10.2020

ВІТАННЯ КОЛЕЗІ З ЗАСЛУЖЕНОЮ НАГОРОДОЮ!

В Україна багата не тільки своїми родючими землями, а й працьовитими і розумними людьми. Вони примножують славу держави, демонструють кращі людські якості  і вчинки, створюють історію, сьогодення та майбутнє нашої держави. У рамках Національного проєкту «Гордість і слава України» директор Рибаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дротенко Галина Володимирівна нагороджена орденом «Гордість нації».

14:06:26 07.10.2020