Звіт про роботу ЦНАП. Лютий 2020

Протягом лютого місяця адміністраторами відділу «ЦНАП» були прийняті заяви на такі адміністративні послуги:

16:15:00 04.03.2020

14 лютого 2020 року, працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Коблівської сільської ради вітали клієнтів та колег з Днем святого Валентина.

13:29:07 16.02.2020

Нарада відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді. Роз'яснення щодо роботи ЦНАП

31 січня 2020 року в Коблівській сільській раді, під час проведення наради начальником відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Боднарь Р.В. соціальним працівникам Коблівської сільської ради начальником відділу «ЦНАП» Дубініною О.М. було роз’яснено: що таке ЦНАП, перелік послуг, які надаються через відділ «ЦНАП», з  ким заключні договори про співпрацю, які ще адміністративні послуги  плануємо додати в перелік, графік роботи відділу.

16:02:45 31.01.2020