Відділ соціального захисту сім'ї, дітей та молоді

Телефон Відділу соціального захисту: (05153) 9-66-72.

Швидка навігація по розділу сайту:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Коблівська сільська рада оприлюднює проект рішення «Про затвердження проекту Комплексної програми захисту прав дітей Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області «Дитинство»» на 2021-2023 роки.

15:08:49 13.01.2021

Обласний центр соціально-психологічної допомоги - реальна допомога тим, хто ії потребує

Добра новина! Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївський обласний центр соціальних служб повідомляють про те, що в м. Вознесенськ Миколаївської області функціонує Обласний центр соціально-психологічної допомоги.

19:51:48 30.09.2020

Пакунок Малюка. Порядок виплати грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги у 2020-2021 роках

До Міністерства соціальної політики України надходять численні звернення щодо надання роз’яснення стосовно можливості отримання грошової компенсації вартості одноразової грошової допомоги «Пакунок Малюка».

13:35:13 14.09.2020