Коблівська об'єднана територіальна громада

Швидка навігація по розділу "ЦНАП"

ПУБЛІКАЦІЇ ВІДДІЛУ ЦНАП КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Звіт про роботу ЦНАП. Лютий 2020

Протягом лютого місяця адміністраторами відділу «ЦНАП» були прийняті заяви на такі адміністративні послуги:

16:15:00 04.03.2020

14 лютого 2020 року, працівники відділу «Центр надання адміністративних послуг» Коблівської сільської ради вітали клієнтів та колег з Днем святого Валентина.

13:29:07 16.02.2020

Нарада відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді. Роз'яснення щодо роботи ЦНАП

31 січня 2020 року в Коблівській сільській раді, під час проведення наради начальником відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Боднарь Р.В. соціальним працівникам Коблівської сільської ради начальником відділу «ЦНАП» Дубініною О.М. було роз’яснено: що таке ЦНАП, перелік послуг, які надаються через відділ «ЦНАП», з  ким заключні договори про співпрацю, які ще адміністративні послуги  плануємо додати в перелік, графік роботи відділу.

16:02:45 31.01.2020