Назва центра: відділ "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради. Тип центра: сільський.

  • Телефон: (05153) 9-66-73
  • Адреса: 57453, с.Коблеве, вул. Одеська, 4
  • Електронна адреса: tsnapkobleve@ukr.net
  • Веб-сайт: koblivska-gromada.gov.ua
  • Найменування ради: Коблівська сільська рада.


 

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської районної державної адміністрації повідомляє

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ щодо дій та повноважень адміністратора як користувача Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації. Кожен українець, чию домівку зруйнувала війна, може через Дію надіслати повідомлення й зафіксувати факт пошкоджень.

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту «тут і зараз» та бажання це узаконити — підбірка державних послуг нижче.

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.