Комунальний заклад “Коблівський центр дозвілля та розвитку особистості”

КЗ “КЦДтаРО” Коблівської сільської ради Березанського району, Миколаївської області — є опорним комунальним закладом клубного типу, засновник якого - Коблівська сільська рада. До Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань був внесений 26 квітня 2018 року.

Згідно статуту, що затверджений рішенням XXXI сесії 8 скликання Коблівської сільської ради № 50 від 7.11.2018 року, КЗ “КЦДтаРО” є неприбутковою бюджетною організацією, підпорядкований Коблівській сільській раді та Управлінню культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

Пріорітетні напрями роботи Центру:
збереження і розвиток української культури, а також культур інших національних груп, що проживають на території Коблівської сільської ради;
популяризація культурної спадщини, як національної культури;
організація культурного дозвілля громадян.