Пенсійний фонд

Інформація для пенсіонерів та інших категорій громадян стосовно соціальних виплат та інш. Новини та оголошення.

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Миколаївській області розпочато підготовку до перерахунку пенсій військовослужбовців

Постанову Кабінету Міністрів України №713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» прийнято 14 липня 2021 року.

09:26:02 21.07.2021

Режим роботи сервісного центру №8 Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, який розташотваний за адресою: м. Очаків, вул. Лоцманська, буд. 21.

14:58:13 30.12.2020

Перерахунок пенсій з 01.12.2020 року. Управління пенсійного фонду інформує

З 1 грудня 2020 року органами Пенсійного фонду України в Миколаївській області буде проведено перерахунок пенсії в зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

12:26:07 27.11.2020

Перелік засобів комунікації Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

Щоб спілкування з фахівцями Фонду області для відвідувачів проходило максимально безпечно, зручно і водночас результативно, пропонуємо такі варіанти комунікації з пенсійниками:

10:41:05 14.08.2020

Про підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки - у питаннях і відповідях

1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України, ухвалено постанову "Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році".

11:08:51 29.04.2020