Коблівська об'єднана територіальна громада

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ! 23.06.2020 року відбудеться звітування директора Виноградненського закладу дошкільної освіти «Золотий півник» Антощенко Н.В.

Відповідно до Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», зважаючи на епідемічну ситуацію в країні, наказу відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради від 21.05.2020 року № 114 «Про проведення звітування керівників закладів освіти у 2020 році», з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладі освіти 23.06.2020 року відбудеться звітування директора Виноградненського закладу дошкільної освіти «Золотий півник»   Антощенко Н.В. перед педагогічним колективом, батьківським комітетом та громадськістю за результатами роботи у 2019/2020 н. р.

07:27:27 23.06.2020

Відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

З 9 червня 2020 року відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це передбачено наказом Міністерства юстиції України від 01.06.2020 року № 1818/5.

09:26:32 05.06.2020