Дані про Covid-19 в Коблеве, країні, світі. Оперативна та інша офіційна інформація

Як отримати COVID-сертифікат у додатку ДІЯ?

Михайло Федоров (експерт з Мінцифри) записав покрокову відео-інструкцію про те, як отримати COVID-сертифікат у додатку Дія: потрібно підтвердити згоду на передачу даних і пройти фотографічне підтвердження. Дія підтягне ваші документи через декілька хвилин.

14:02:35 15.10.2021

Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня. Міністерство охорони здоров'я

Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня. Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів з жовтим рівнем епіднебезпеки вам необхідний один із таких документів:

18:51:02 12.10.2021

Кабінет міністрів затвердив нові Правила пасажирських перевезень на час карантину

На засіданні Кабінету Міністрів України 11 жовтня внесли зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епіднебезпеки.

10:07:21 12.10.2021

Етапи вакцинації від COVID-19 в Україні та її безпечність. За інформацією Комунікаційного центру вакцинації від COVID-19 при Центрі громадського здоров’я України

Вакцинація - це поетапний процес, оскільки спочатку щеплення отримають працівники системи охорони здоров’я, які лікують від COVID-19 і самі постійно наражаються на небезпеку тяжкого перебігу хвороби. До того ж пріоритетними групами визначено всіх, хто працює у сфері безпеки і життєдіяльності держави.

15:46:14 15.02.2021