Дані про Covid-19 в Коблеве, країні, світі. Оперативна та інша офіційна інформація

Етапи вакцинації від COVID-19 в Україні та її безпечність. За інформацією Комунікаційного центру вакцинації від COVID-19 при Центрі громадського здоров’я України

Вакцинація - це поетапний процес, оскільки спочатку щеплення отримають працівники системи охорони здоров’я, які лікують від COVID-19 і самі постійно наражаються на небезпеку тяжкого перебігу хвороби. До того ж пріоритетними групами визначено всіх, хто працює у сфері безпеки і життєдіяльності держави.

15:46:14 15.02.2021

РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо виконання нормативно-правових актів про дотримання протиепідемічних обмежень, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом

Відповідно до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" та § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2009 №712 (із змінами), Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, Раду міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві держадміністрації спрямовує, координує та контролює діяльність зазначених органів.

13:10:17 14.11.2020