Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади»

Створена: 22 березня 2017 року, Рішення Коблівської сільської ради №6 від 22.03.2017р.

Засновник: Коблівська сільська рада Березанського району Миколаївської області.

Організаційно-правова форма: Орган самоорганізації населення.

Орган управління юридичної особи: Наглядова рада.

Основний вид діяльності за КВЕД: 84.13.

ЄДРПОУ: 41287757.

Юридична адреса: 57453, УКРАЇНА, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, с.КОБЛЕВЕ, ВУЛ.ОДЕСЬКА, 4

Фактична адреса: 57453, УКРАЇНА, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, с.КОБЛЕВЕ, ВУЛ.ОДЕСЬКА, 2.

Графік роботи:

Понеділок-П’ятниця з 8.00 до 17:00,  обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Киливник Володимир Петрович, заступник голови правління установи

Телефон: +38(067)922-02-45

Федосєєв Сергій Миколайович, Голова правління

Телефон: +38(050)768-22-01, +38(093)646-77-89

Корсікова Валентина Іванівна, Економіст бухгалтерського обліку

Телефон: +38(067)922-02-45

www.kamr.org.ua

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської  об'єднаної територіальної громади» – неприбуткова організація, з правом ведення господарської діяльності, що здійснює вагомий вклад у сталий ріст добробуту Коблівської  об'єднаної територіальної громади на засадах державно-приватного партнерства та соціальної відповідальності, а також впроваджує кращі практики інструментів сталого розвитку.

Основні напрями діяльності та функції Агенції місцевого розвитку

Активізація території

• Діагностування території для ідентифікації економічного потенціалу;
  • Формування сприятливого клімату для підприємництва;
  • Сприяння формуванню ланцюгів створення доданої вартості;
  • Підтримка вразливих груп населення.

Послуги бізнесу

• Розроблення техніко-економічного обгрунтування проектів;
  • Професійне навчання з технічних та управлінських питань;
  • Розширення доступу до кредитних ресурсів;
  • Стимулювання інновацій і обміну технологіями.

Підтримка планування

• Підтримка місцевих органів влади при плануванні місцевого розвитку;
  • Формування банку даних проектів;
  • Встановлення пріоритетності стратегічних проектів (у т. ч. їх фінансування);
  • Створення та підтримка інформаційних систем.

Популяризація території

• Маркетинг території;
  • Популяризація та брендинг території;
  • Проектне фінансування;
  • Менеджмент стратегічних проектів;
  • Підтримка міжнародних партнерств.

Завдання Агенції:

• Сприяти  практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища громади;
  • Сприяти залученню державних та міжнародних коштів у вигляді грантів та інших видів допомоги, спрямованих на покращення соціально-економічного становища громади;
  • Розробка Стратегії розвитку, інвестиційного паспорту громади, програм, проектів розвитку інфраструктури та територій громади, залучення інвестицій, формування позитивного іміджу та підвищення інвестиційної привабливості.
  • Стати ефективним центром взаємодії органів державної влади, місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги, інвесторів, громадських організацій, науковців та представників бізнесу.

Підписання Програми соціального партнерства ТОВ «ДТЕК Тилігульська ВЕС» та Коблівської сільської ради на 2021-2023 рр..

03 листопада 2021 року, в приміщенні Коблівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області відбулось надважливе історичне дійство для розвитку Коблівської громади – підписання Програми соціального партнерства ТОВ «ДТЕК Тилігульська ВЕС» та Коблівської сільської ради на 2021-2023 рр., адже соціальне партнерство з громадами — обов’язкова умова діяльності підприємств Групи ДТЕК, завдяки якій вибудовуються відносини довіри.

12:57:54 03.11.2021

Агенція місцевого розвитку Коблівської громади - участь в Інформаційній онлайн сесії Програми «U-LEAD з Європою» про муніципальне співробітництво

Участь в Інформаційній онлайн сесії «Стан та плани подальшого впровадження Ініціативи Програми «U-LEAD з Європою»: Підтримка розробки проєктів місцевого розвитку регіонального значення» для громад.

12:32:13 13.08.2021