МЕДИЦИНА

КНП «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ «КОБЛЕВЕ»» КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги  «Коблеве»  Засновник -  Коблівська сільська рада
Форма власності
 – комунальна
Адреса:
Фактична – 57453, с. Коблеве, вул. Степова, 2, Миколаївський район, Миколаївська область
Юридична – 57453, с. Коблеве, вул. Степова, 2, Березанський район, Миколаївська область
е-mail: azps@i.ua
Код ЄДРПОУ: 41372737

Коблевская амбулатория готовится ко второй волне карантина (фото)

Головний лікар - Чернега Віктор Володимирович,

тел.: (05153) 9-61-75; 093 077 62 23

Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 06.09.2018 року №1629 про впровадження діяльності з медичної практики за КВЕД 86.10, КВЕД 86.90, КВЕД 86.21, КВЕД 86.22

Чисельність населення – 6875 осіб  на момент отримання ліцензії. Станом на 01.01.2021 року - 8188 чол.

У закладі працюють 5 лікарів, середнього медичного персоналу – 16 осіб, молодшого медичного персоналу – 5 осіб на момент отримання ліцензії. Станом на 01.01.2021 року - 5 лікарів, середнього медичного персоналу – 18 осіб, молодшого медичного персоналу – 5 осіб.

Структурні підрозділи: 3 лікарняних амбулаторії загальної практики-сімейної медицини,  2 пункти здоров’я, 11 ліжок денного стаціонару на момент отримання ліцензії. Станом на 01.01.2021 року  3 лікарняних амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, 4 пункти здоров’я, 11 ліжок денного стаціонару.

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Коблеве

Адреса: 57453, вул. Степова 2, с. Коблеве, Миколаївський район, Миколаївська область.
Завідувач амбулаторією – Ступницький Іван Дмитрович

Тел.: (05153) 9-61-75, (096) 2170771
Медична допомога населенню надається за спеціальністю: загальна практика-сімейна медицина, педіатрія

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Рибаківка

Адреса: 57460, ул. Шкільна, 1а, с. Рибаківка, Миколаївський район, Миколаївська область.
Завідувач амбулаторією – Григоренко Катерина Сергіївна

Тел.: (05153) 9-91-85, (050) 7876337
Медична допомога населенню надається за спеціальностями: загальна практика-сімейна медицина.
Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с. Новофедорівка

Адреса: 57437, вул. Шкільна 41, с. Новофедорівка, Миколаївський район , Миколаївська область
Завідувач амбулаторією – Папулова Олена Вікторівна
Тел.: (05153) 9-47-51, (068) 2730415

Пункт здоров’я с.Українка

Адреса: 57451, вул. Ювілейна, 6, с. Українка, Миколаївський район, Миколаївська область,

Завідувач пунктом здоров'я – медична сестра Школіна Лариса .

Тел.:

Пункт здоров'я обслуговується лікарями амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Коблеве

Пункт здоров’я с. Тузли Адреса: 57412, вул. Чорноморська, 1а , с. Тузли, Миколаївський район, Миколаївська область

Завідувач пунктом здоров'я – акушерка Панькова Юлія Валеріївна

Тел.: (05153) 9-37-32

Пункт здоров'я обслуговується лікарями амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Рибаківка

Пункт здоров’я с. Лугове
Адреса: 57463, вул. Морська, 10, с. Лугове, Миколаївський район, Миколаївська область.
Пункт здоров'я обслуговується медичним персоналом амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Рибаківка

Пункт здоров’я с. Анатолівка
Адреса: 57463, вул.    ,  , с. Анатолівка, Миколаївський район, Миколаївська область.

Пакунок Малюка. Порядок виплати грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги у 2020-2021 роках

До Міністерства соціальної політики України надходять численні звернення щодо надання роз’яснення стосовно можливості отримання грошової компенсації вартості одноразової грошової допомоги «Пакунок Малюка».

13:33:39 14.09.2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо стану захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 станом на 13.07.2020 р. Миколаївська область

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ. ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ».

09:56:23 14.07.2020

Благодійна допомога від Романа Покровського !

Сьогодні, 25 травня приватний підприємець Роман Покровський, за домовленістю з Коблівським сільським головою Володимиром Паничем, придбав таке необхідне обладнання для комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико – санітарної допомоги «Коблеве» Коблівської сільської ради а саме: один апарат штучної вентиляції легень, десять пульсоктиметрів, десять кисневих масок та десять професійних костюмів для індивідуального захисту медичних працівників, на суму більш ніж 227 тисяч гривень.

01:21:19 25.05.2020

Ми працюємо, ви залишаєтесь вдома.

Шановні жителі Коблівської ОТГ, для того щоб розвіяти всі чутки та заспокоїти Вас, доводимо до Вашого відома наступне:  На теперішній час всі амбулаторії Коблівської ОТГ та їх працівники в повному обємі забезпеченні дез.засобами, медикаментами невідкладної допомоги, та засобами індивідуального захисту. На це було витрачено 70 тис.грн. з місцевого бюджету, та більш ніж 40 тис.грн. за рахунок волонтерів, а саме : Галина Зубко, Микола Балан, Ліліан Препелиця, Олександр Долінський, Галстян Галуст. Щоб прискорити закінчення епідемії, з населення потрібно одне, дотримуватись умов карантину . Також забігаючи наперед інформуємо Вас про те, що фонд "Нечитайло" на протязі 10-ти днів обіцяє передати нам 3 концентратори кисню, та 5 пульсоксиметрів.

14:24:57 04.04.2020