Коблівська об'єднана територіальна громада

МЕДИЦИНА

Головні медики Коблівської об'єднаної громади

Головний лікар Коблівської ОТГ: Чернега Віктор Володимирович.

Завідуючий Коблівської амбулаторії: Ступницький Іван Дмитрович.

​​​​​​​

Пакунок Малюка. Порядок виплати грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги у 2020-2021 роках

До Міністерства соціальної політики України надходять численні звернення щодо надання роз’яснення стосовно можливості отримання грошової компенсації вартості одноразової грошової допомоги «Пакунок Малюка».

13:33:39 14.09.2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ щодо стану захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 станом на 13.07.2020 р. Миколаївська область

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ. ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ».

09:56:23 14.07.2020

Ми працюємо, ви залишаєтесь вдома.

Шановні жителі Коблівської ОТГ, для того щоб розвіяти всі чутки та заспокоїти Вас, доводимо до Вашого відома наступне:  На теперішній час всі амбулаторії Коблівської ОТГ та їх працівники в повному обємі забезпеченні дез.засобами, медикаментами невідкладної допомоги, та засобами індивідуального захисту. На це було витрачено 70 тис.грн. з місцевого бюджету, та більш ніж 40 тис.грн. за рахунок волонтерів, а саме : Галина Зубко, Микола Балан, Ліліан Препелиця, Олександр Долінський, Галстян Галуст. Щоб прискорити закінчення епідемії, з населення потрібно одне, дотримуватись умов карантину . Також забігаючи наперед інформуємо Вас про те, що фонд "Нечитайло" на протязі 10-ти днів обіцяє передати нам 3 концентратори кисню, та 5 пульсоксиметрів.

14:24:57 04.04.2020

Просимо уваги населення ОТГ Коблеве!!!

Медичні установи громади працюють в штатному режимі. Але прохання до громадян , без гострої потреби не звертатись , і не створювати скупчення. Всі планові огляди та аналізи не проводяться.

09:14:29 18.03.2020

Що треба знати про коронавірус? Інформаційні матеріали

Охорона здоров'я у Коблеве, країні та у всьому світі. Будь ласка, ознайомтеся з інформаційними матеріалами з попередження гострого респіраторного захворювання викликаного коронавирусной інфекцією COVID-19.

02:48:55 16.03.2020