Відділ економічного розвитку та інвестицій

Швидка навігація по розділу сайту:

20 найкращих громад Миколаївської області станом на 01.07.2021 року

За результатами обробки наданої громадами інформації, Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформований черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

06:03:43 20.08.2021

Публічне обговорення Проєкту Програми соціально-економічного розвитку Коблівської сільської ради на 2021-2025 роки

До уваги мешканців Коблівської сільської територіальної громади. У зв’язку з внесеними змінами та доповненнями до Проєкту Програми соціально-економічного розвитку Коблівської сільської ради на 2021-2025 роки, повторно оголошуємо публічне обговорення проєкту Програми.

09:49:12 13.07.2021

Проєкт програми соціально-економічного розвитку Коблівської сільської ради на 2021-2025 роки. Обговорення з мешканцями громади

До уваги мешканців Коблівської сільської територіальної громади. Публічне обговорення проєкту Програми соціально-економічного розвитку Коблівської сільської ради на 2021-2025 роки.

12:23:51 14.05.2021

У Мінрегіоні повністю погодили перелік проєктів ДФРР, який Миколаївська ОДА подала на розгляд

Комісія для оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, повністю погодила перелік проєктів, які були подані Миколаївською обласної державною адміністрацією.

11:06:48 25.02.2021

Рейтинг малих та середніх громад. 200 найкращих

За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

01:24:37 19.10.2020