Пошук

Сільський голова. Володимир Панич

БІОГРАФІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Народився 07.08.1960 р. в с.Морське, Березанського району, Миколаївської області. В 1967 році пійшов до 1-го класу Коблівської середньої школи, яку закінчив в 1977 році. 

  • В 1978 році вступив до Одеського сільськогосподарського інституту, після закінчення якого працював агрономом у радгоспі "Росія".
  • З травня 1985 року до листопада 1986 року проходив службу в лавах армії.
  • З грудня місяця 1986 року до березня 1987 року працював бригадиром виноградноїї бригади.
  • З березня місяця 1987 року до вересня 2004 року працював в Березанському РВ УМВС в Миколаївській області.
  • В 2002 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ, та здобув кваліфікацію юриста.
  • З вересня 2004 року обраний на посаду Коблівського сільського голови, де працює по теперішній час.

Одружений, виховує доньку та сина.


 

ПОЧАТОК ПОВНОВАЖЕНЬ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Витяг з рішення.

УКРАЇНА БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від 05 січня 2017 року № 1

І сесія 8 скликання с. Коблеве

Про початок повноважень сільського голови та депутатів Коблівської сільської ради 8 скликання

Заслухавши інформацію голови Коблівської територіальної сільської виборчої комісії Дабіжи Тетяни Яківни "Про визнання повноважень сільського голови та депутатів Коблівської сільської ради" керуючись пунктом 1 статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію голови Коблівської територіальної сільської виборчої комісії Дабіжи Тетяни Яківни взяти до уваги.
  2. Вважати обраними: Сільського голову – Панича Володимира Михайловича.

Сільський голова В.М. Панич


 

ПОВНОВАЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування" сільський (селищний, міський) голова:

  1. забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;
  2. організує в межах, визначених цим Законом, роботу відповідної ради та її виконавчого комітету;
  3. підписує рішення ради та її виконавчого комітету;
  4. вносить на розгляд ради пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради;
  5. вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради;
  6. вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України;
  7. здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету;
  8. скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради і головує на пленарних засіданнях ради;
  9. забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання; оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання;
  10. призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів; {Пункт десятий частини статті 42 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1841-III від 22.06.2000}
  11. скликає загальні збори громадян за місцем проживання; 11-1) вносить на розгляд ради пропозиції про утворення спеціалізованої установи з надання безоплатної первинної правової допомоги; 11-2) вносить на розгляд ради пропозиції щодо кандидатури на посаду керівника установи з надання безоплатної первинної правової допомоги;
  12. забезпечує виконання рішень місцевого референдуму, відповідної ради, її виконавчого комітету;
  13. є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою;
  14. представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;
  15. звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів;
  16. укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради;
  17. веде особистий прийом громадян;
  18. забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об’єднань; 18-1) бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;
  19. здійснює інші повноваження місцевого самоврядування, визначені цим та іншими законами, якщо вони не віднесені до виключних повноважень ради або не віднесені радою до відання її виконавчих органів;
  20. видає розпорядження у межах своїх повноважень.

Відповідно до частин 5-7 статті 42 вищевказанного закону - сільський, селищний, міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень. При здійсненні наданих повноважень сільський, селищний, міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним — перед відповідною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади — також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

Сільський, селищний, міський голова щорічно звітує відповідно сільській, селищній, міській раді про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами відповідної ради.

Сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський, селищний, міський голова зобов’язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.


Додатково: про депутатський копус Коблівської громади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь