Сільський голова. Володимир Панич
БІОГРАФІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
Народився 07.08.1960 р. в с.Морське, Березанського району, Миколаївської області. В 1967 році пійшов до 1-го класу Коблівської середньої школи, яку закінчив в 1977 році.
- В 1978 році вступив до Одеського сільськогосподарського інституту, після закінчення якого працював агрономом у радгоспі "Росія".
- З травня 1985 року до листопада 1986 року проходив службу в лавах армії.
- З грудня місяця 1986 року до березня 1987 року працював бригадиром виноградноїї бригади.
- З березня місяця 1987 року до вересня 2004 року працював в Березанському РВ УМВС в Миколаївській області.
- В 2002 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ, та здобув кваліфікацію юриста.
- З вересня 2004 року обраний на посаду Коблівського сільського голови, де працює по теперішній час.
Одружений, виховує доньку та сина.
ПОЧАТОК ПОВНОВАЖЕНЬ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
Витяг з рішення.
УКРАЇНА БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
Від 05 січня 2017 року № 1
І сесія 8 скликання с. Коблеве
Про початок повноважень сільського голови та депутатів Коблівської сільської ради 8 скликання
Заслухавши інформацію голови Коблівської територіальної сільської виборчої комісії Дабіжи Тетяни Яківни "Про визнання повноважень сільського голови та депутатів Коблівської сільської ради" керуючись пунктом 1 статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада ВИРІШИЛА:
- Інформацію голови Коблівської територіальної сільської виборчої комісії Дабіжи Тетяни Яківни взяти до уваги.
- Вважати обраними: Сільського голову – Панича Володимира Михайловича.
Сільський голова В.М. Панич
ПОВНОВАЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування" сільський (селищний, міський) голова:
- забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;
- організує в межах, визначених цим Законом, роботу відповідної ради та її виконавчого комітету;
- підписує рішення ради та її виконавчого комітету;
- вносить на розгляд ради пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради;
- вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради;
- вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України;
- здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету;
- скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради і головує на пленарних засіданнях ради;
- забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання; оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання;
- призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад, крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів; {Пункт десятий частини статті 42 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1841-III від 22.06.2000}
- скликає загальні збори громадян за місцем проживання; 11-1) вносить на розгляд ради пропозиції про утворення спеціалізованої установи з надання безоплатної первинної правової допомоги; 11-2) вносить на розгляд ради пропозиції щодо кандидатури на посаду керівника установи з надання безоплатної первинної правової допомоги;
- забезпечує виконання рішень місцевого референдуму, відповідної ради, її виконавчого комітету;
- є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою;
- представляє територіальну громаду, раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;
- звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів;
- укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження відповідної ради;
- веде особистий прийом громадян;
- забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об’єднань; 18-1) бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;
- здійснює інші повноваження місцевого самоврядування, визначені цим та іншими законами, якщо вони не віднесені до виключних повноважень ради або не віднесені радою до відання її виконавчих органів;
- видає розпорядження у межах своїх повноважень.
Відповідно до частин 5-7 статті 42 вищевказанного закону - сільський, селищний, міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень. При здійсненні наданих повноважень сільський, селищний, міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним — перед відповідною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади — також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.
Сільський, селищний, міський голова щорічно звітує відповідно сільській, селищній, міській раді про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами відповідної ради.
Сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський, селищний, міський голова зобов’язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.
Додатково: про депутатський копус Коблівської громади.