Екологія та захист екосистеми

#EcoFriendly. Проєкт: Активні парки - локації здорової України. Коблівська територіальна громада

В рамках другої черги соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України", який проходить в громадах Миколаївської області, Коблівською сільською радою закуплено два вида дерев та триває період їх висадження на території Коблівської громади.

12:37:49 09.12.2021

До Коблівської сільської ради надійшов лист від Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації щодо посилення контролю стосовно незаконного поводження із землями регіонального ландшафтного парку Тилігульський.

17:36:47 03.08.2021