Управління держпраці у Миколаївській області

Розслідування нещасних випадків, що стались під час виконання трудових обов'язків в умовах воєнного стану

Зогляду на положення Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Державна служба України з питань праці інформує щодо випадків травмування (поранення) та загибелі громадян України, які сталися або можуть статися під час виконання трудових (посадових) обов’язків в результаті ведення бойових дій.

15:05:00 04.03.2022

ОГОЛОШЕННЯ. До уваги керівників підприємств та установ різної форми власності. Щорічний обов’язковий медичний огляд працівників: про термін подання заяв щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду у 2022 році, та особливості оформлення результатів медичних оглядів.

19:18:06 08.11.2021