ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

Головні антикорупційні органи України

В Україні з’явилися три нові «антикорупційні» інституції — Національне антикорупційне бюро (НАБУ), Антикорупційна прокуратура та Національна агенція з питань запобігання корупції (НАЗК).

22:35:11 07.10.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ щодо подачі декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, депутатами сільської ради, сільським головою, старостами сіл.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, депутатам сільської ради, сільському голові, старостами сіл необхідно до 01 квітня 2020 року подати електронну декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік до Єдиного державного реєстру декларацій.

13:52:53 28.01.2020