Фінансовий відділ Коблівської сільської ради

Новини, офіційні документи, оголошення, зворотній зв'язок та інше важливе про роботу фінансового відділу Кобліської сільської ради (об'єднаної територіальної громади).

Швидка навігація по розділу:

Четверта чергова нарада з посадовими особами Коблівської територіальної громади із залученням керівництва ДПС Миколаївщини

17 червня 2021 р. о 10:00 в залі засідань адміністративного приміщення сільської ради за результатом наради 20.05.2021 р. посадових осіб Коблівської сільської відбулася четверта чергова нарада з посадовими особами Коблівської територіальної громади із залученням керівництва ДПС Миколаївщини, щодо наповнення місцевого бюджету, активізації заходів, спрямованих на збільшення дохідної частини.

00:37:52 25.06.2021