Фінансовий відділ Коблівської сільської ради

Новини, офіційні документи, оголошення, зворотній зв'язок та інше важливе про роботу фінансового відділу Кобліської сільської ради (об'єднаної територіальної громади).

Швидка навігація по розділу:

Офіційне роз`яснення ГУ ДПС в Миколаївській області щодо ненадання індивідуальних пільг від сплати місцевих податків та зборів

Підприємці (фізичні та юриичні особи) систематично звертаються до сільської ради для встановлення індивідуальних пільгових ставок місцевих податків та зборів або з метою звільнення їх від сплати таких податків та зборів.

12:34:28 25.08.2021

Четверта чергова нарада з посадовими особами Коблівської територіальної громади із залученням керівництва ДПС Миколаївщини

17 червня 2021 р. о 10:00 в залі засідань адміністративного приміщення сільської ради за результатом наради 20.05.2021 р. посадових осіб Коблівської сільської відбулася четверта чергова нарада з посадовими особами Коблівської територіальної громади із залученням керівництва ДПС Миколаївщини, щодо наповнення місцевого бюджету, активізації заходів, спрямованих на збільшення дохідної частини.

00:37:52 25.06.2021