Коблівська об'єднана територіальна громада

Стратегія розвитку

Стратегія розвитку Коблівської об’єднаної територіальної громади Березанського району Миколаївської області на період 2021-2027 роки

Стратегія розвитку Коблівської сільської ради як об’єднаної громади на період 2021-2027 роки (далі – Стратегія) розроблена Агенцією місцевого розвитку Коблівської ОТГ, спільно з іншими структурними підрозділами Коблівської сільської ради, керівниками підприємств, установ та організацій за сприяння Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування.

07:28:43 10.06.2020

Стратегія Коблівської об’єднаної територіальної громади Березанського району Миколаївської області на період до 2027 року. Проект

Проект Стратегії розвитку Коблівської об'єднаної територіальної грормади до 2027 року. Робоча версія для обговорення та виявлення недоліків.

17:05:26 10.01.2020