ТУРИСТАМ І НЕ ТІЛЬКИ. ПРО КУРОРТ КОБЛЕВО

Корисна інформація та посілання на тему території відпочинку Коблево.

Також, почав свою роботу новий соціальний проєкт "Курортний маркетплейс Коблево . SHOP" - це електронний майданчик прямих продаж послуг баз відпочинку, готелів та інших об'єктів курортної інфраструктури з/відпочинку Коблеве. Без посередників, без комісій, без прихованих платежів.

Посилання: відпочинок в Коблево - курортний маркетплейс koblevo.SHOP

Пряме гарантоване бронювання онлайн та по телефону.

Як все це працює?

1. Адміністратор готелю реєструється на сайті та отримує можливість працювати у своєму персональному електронному кабінеті маркетплейсу.
  2. Після реєстрації акаунту, через свй кабінет, адміністратор (IT-спеціаліст) завантажує необхідну інформацію про послуги бази відпочинку, яку представляє на сайті - короткий та розширений опис локації, фото, відео, прописує заголовки, встановлює ціну, знижки, проводить інші необхідні маніпуляції для того, щоб картка готелю виглядала привабливо і була актуально-інформативною. Після цього готель чи база відпочинку вже з'являється на вітрині Е-магазину курорту Коблево (курортного маркетплейсу). Продаж номерного фонду готелю вже доступний для користувачів сайту, а управління карткою готелю знаходиться виключно в руках адміністратора (IT-спеціаліста) бази відпочинку.
  3. Готель (база відпочику, кемпинг, тощо) безпосередньо приймає заявки на бронювання номерів, будиночків або котеджів від відвідувачів сайту на свій E-mail та з SMS-повідомленням на смартфон.

Три простих нескладних кроки та заявки на бронювання вже починають надходити на пошту та телефон.

Комфортно відпочиваючим, комфортно бізнесу. Унікальний баланс інтересів у курортному е-майданчику купівлі/продажу товарів та послуг.

Платформа Коблево.SHOP розроблена таким чином, що для керування карткою готелю (сторінки база відпочинку на сайті) необхідно зробити мінімальні та найпростіші дії. Жодної спеціальної підготовки, жодних знань програмування. Все легко, просто та зручно.

Користувачі маркетплейсу Koblevo.SHOP (клієнти баз відпочинку та готелів) В ОДИН КЛІК оформлюють та відправляють заявку на бронювання номера, будиночка або котеджу.

Мінімальні дії та максимальний комфорт купівлі/продажу.

Фінансові операції на сайті

Жодних оплат (передоплат) на сайті, жодних інших фінансових операцій користувач не проводить. Після отримання заявки на бронювання житла на E-mail та телефон, адміністратор готелю чи бази відпочинку БЕЗПОСЕРЕДНЬО зв'язується з клієнтом та обговорює вартість номера чи коттеджа, умови бронювання (передоплати), дату заїзду/виїзду та все інше.

Винагорода для Коблево .SHOP за свою роботу.

Бази відпочинку сплачують фіксований тариф за сезон. Жодних комісій, жодних відсотків, жодних інших платежів у бік маркетплейсу. Тільки один фіксований платіж.

Тестовий період для баз відпочинку (готелів)

Так, курортний маркетплейс Коблево .SHOP робить процес продажу послуг об'єктів інфраструктури курорту Коблево ще більш привабливим та впевненим. Продаж з мінімальними фінансовими ризиками та максимальними гарантіями.

Після розміщення інформації про свої послуги, адміністрація бази відпочинку 21 день (три тижні) 100% безкоштовно отримує заявки на бронування номерного фонду з боку своїх клієнтів.

По закінченню тестового періоду (21 день) адміністрація готелю приймає рішення - залишатися на платформі Коблево .SHOP і працювати далі або залишити маркетплейс видаливши з нього інформацію про свої послуги.

Новий впевнений напрямок курортного бізнесу в електронному варіанті.

Саппорт та фідбек 24/7

Технічна підтримка баз відпочинку та інших об'єктів курортної інфраструктури, розміщених на Е-майданчику Коблево .SHOP, здійснюється 24/7. Телефон, е-mail, комунікатори та месенджери. Всі канали зв'язку для оперативної інформаційної підтримки своїх клієнтів-партнерів.

Якщо я не можу зареєструвати Є-кабінет, завантажити та оформити сторінку готелю?

Якщо адміністрація готелю або база відпочинку не має часу на реєстрацію акаунту на курортному маркетплейсі, то Коблево .SHOP без жодних проблем все зробить самостійно.

Ми зберемо необхідну інформацію та проведемо всі необхідні дії. Зовсім небагато часу і картка вашого готелю (бази відпочинку) буде готова до презентації послуг потенційним клієнтам. А заявки на бронювання номерів, будиночків або котеджів надходитимуть на вашу електронну пошту та мобільний телефон.

Немає часу? Ми зробимо все самостійно під ключ абсолютно безкоштовно.

Еко та тварианний світ

Ми хочемо зробити екологію та тваринний світ ще ближче до людини. Ми хочемо ще більш ефективно дбати про екологію та безпритульних тварин.

Коблево.SHOP – це eco & animal friendly project. 10% заробітку курортного маркетплейсу йдуть на реалізацію соціально-корисних проектів у сфері екології та захисту тваринного світу Коблівської громади. Будьте і ви ближчими до природи нашої планети.

Коблево отдых море - маркетплейс koblevo.SHOP

Ось так коротко адміністратор курортного маркетплейсу Koblevo.SHOP постарався уявити вам основну ідею цього проекту. Буде й продовження.. У вас э запитання? Будь ласка, переходьте на сторінку зворотного зв'язку Е-магазинкурорту Коблево та надсилайте свою критику, свої запитання, побажання чи поради. Робимо добре. Робимо разом.

50 ФОТОГРАФІЙ КУРОРТА КОБЛЕВО. ЛІТО, МОРЕ ТА ВІДПОЧИНОК. СПОГАДИ ПРО ТЕПЛО ТА СОНЦЕ

Ми зібрали та опубліковали нижче трохи більше 50 фото літнього Коблеве. Курортна територія - море, пляж, хвойний парк, бази відпочинку та інше. Фото про багато чього, але не про все на курорті Коблево. Дивіться..

09:24:15 29.01.2020