Коблівська об'єднана територіальна громада

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Оголошення! Дістанційний режим роботи Березанського бюро правової допомоги

У зв’язку з загостренням ситуації з поширення  коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ "Березанське бюро правової допомоги" призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходіть на надання правових послуг дистанційно.

15:45:03 23.03.2020

Порядок та способи зняття арешту з розрахункових рахунків під час виконавчого провадження

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження», виконавець зобов’язаний вживати, передбачений цим Законом, заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

19:09:32 03.03.2020

Підстави та порядок звернення із заявою про видачу обмежувального припису

Обмежувальний припис стосовно кривдника - встановлений у судовому порядку захід тимчасового обмеження прав чи покладення обов’язків на особу, яка вчинила домашнє насильство, спрямований на забезпечення безпеки постраждалої особи.

14:38:00 28.02.2020

Земельний пай (оформлення спадщини)

Земельна частка (пай) — умовна частка землі, визначена у результаті поділу земель, переданих у колективну власність, серед членів сільськогосподарського підприємства.

11:02:50 13.02.2020

Як розрахувати орендну плату за пай!?

Як розрахувати орендну плату за пай!? Порядок укладення договору оренди. Згідно із частиною четвертою статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, здійснюється за договором оренди між власником земельної ділянки і орендарем.

22:23:34 31.01.2020

Виїзний прийом спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги» Бенедюк Л.О. до Коблівської сільської ради

31 січня 2020 року в приміщенні відділу «ЦНАП» Коблівської сільської ради було проведено виїзний прийом спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бенедюк Л.О.

16:33:29 31.01.2020

Договір між батьками про сплату аліментів на дитину

Сімейним кодексом України передбачено, що батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначити розмір та строки виплати. Умови договору не можуть порушувати права дитини. Договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується (стаття 189 СК України).

15:55:39 28.01.2020