Коблівська об'єднана територіальна громада

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

ПРЕСРЕЛІЗ Відновне правосуддя для неповнолітніх на Миколаївщини: результати та перспективи

17 укладених угод про застосування програми відновлення, 10 з яких вже виконано, відтак підлітків звільнено від кримінального покарання. Про такі результати пілотного проекту з відновного правосуддя для неповнолітніх на Миколаївщині повідомила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша під час онлайн-пресконференції, що транслювалася на YouTube-каналі центру.

12:30:30 11.09.2020

Порядок подання заяви для реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі

Державний аграрний реєстр (далі – ДАР) – це електронний майданчик, який міститиме всю актуальну інформацію про виробника с/г продукції, через який він зможе легко, швидко та зручно отримати державну підтримку і взаємодіяти з органами державної влади.

12:47:44 09.09.2020

Порядок поновлення батьківських прав

Позбавлення батьківських прав має безстроковий характер. Чинним законодавством визначена можливість поновлення батьківських прав. Оскільки позбавити батьківських прав може лише суд, тому поновлення батьківських прав можливо тільки в судовому порядку.

10:41:48 22.08.2020

Суборенда земельної ділянки

Суборенда землі - це передача земельної ділянки її користувачем (орендарем) іншій особі в користування на певний строк та на умовах, погоджених з орендодавцем.

05:17:33 23.07.2020