БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Чому не можна поширювати інформацію про переміщення військових і яка за це відповідальність?

Військові неодноразово нагадували та попереджали про небезпеку поширення ?інформації в соціальних мережах про переміщення військової техніки, оскільки ворог використовує таку інформацію, здобуту із відкритих джерел, на шкоду Україні.

13:12:29 28.04.2022

Відповідальність за тонування скла автомобіля: що потрібно знати?

Правила дорожнього руху (далі Правила), затвердженні Постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. № 1306, з останніми змінами від 29.09.2021 регламентують вимоги до технічного стану транспортних засобів та їх обладнання.

20:41:04 08.02.2022

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування у 2022 році

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, визначеним в установленому порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування та відповідно до законодавства набули статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

18:20:02 03.02.2022