Коблівська об'єднана територіальна громада

Сектор пробації у Березанскьому районі Миколаївської області

Адреса, контакти:

• 57401, вул. Центральна, 30/1, смт Березанка, Березанського району Миколаївської області,
  • Тел.: (051-53) 2-10-11,
  • Email: mk11@probation.gov.ua

Графік роботи: понеділок–четвер: 08:00–17:00; п’ятниця: 08:00–15:45; обідня перерва: 12:00–12:45; вихідний: субота, неділя.

Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України "Про пробацію", Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими норативно-правовими актами України.

Спільний прийом клієнтів пробації. Липень 2020. Березанський район сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

9 липня 2020 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільно з відділом «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийом громадян засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

10:25:38 14.07.2020

Березанський Центр пробації. Працюємо попри карантин!

Ми працюємо попри карантин! Березанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області в умовах загальнодержавного карантину  продовжує працювати із суворим дотриманням заходів профілактики інфікування та дезінфекції.

07:33:58 23.04.2020

Особливий режим роботи Березанського районного Сектору пробації

У зв’язку з пандемією коронавірусу Березанський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

10:11:04 30.03.2020

П’ятирічний шлях служби Пробації України. Досягнення та перспективи.

5 лютого 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про пробацію». 5 років…. Це багато, чи мало…. У вимірі Всесвіту – це мізер, піщинка, мить. Але в людському житті – це вагомий відрізок життя. І за цей проміжок часу зроблено чимало.

16:41:42 25.02.2020