Адреса, контакти:

  • 57401, вул. Центральна, 30/1, смт Березанка, Миколаївського району Миколаївської області,
  • Тел.: (051-53) 2-10-11,
  • Email: mk11@probation.gov.ua

Графік роботи: понеділок–четвер: 08:00–17:00; п’ятниця: 08:00–15:45; обідня перерва: 12:00–12:45; вихідний: субота, неділя.

Завдання і функції уповноважених органів з питань пробації визначені Законом України "Про пробацію", Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими норативно-правовими актами України.

 

Волонтерство у службі пробації. Маленька історія Великого успіху.

08 квітня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулася зустріч волонтера пробації Зініна Михайла Олексійовича з клієнтами пробації.

Затверджено графік роботи консультаційного пункту громадян держаної установи "Сектор пробації" на 2021 рік

14 січня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено зустріч з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.

Окреслено основні напрямки співпраці між Березанським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» та Радою ветеранів

14 грудня 2020 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулася робоча зустріч з головою Ради ветеранів Зініним Михайлом Олексійовичем та начальником Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ходаном Ігорем.

Спільний прийом клієнтів пробації. Липень 2020. Березанський район сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області

9 липня 2020 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільно з відділом «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийом громадян засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Березанський Центр пробації. Працюємо попри карантин!

Ми працюємо попри карантин! Березанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області в умовах загальнодержавного карантину  продовжує працювати із суворим дотриманням заходів профілактики інфікування та дезінфекції.