Про покладання обов’язків старости

БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від  05.01.2017 року № 8                                               І  сесія 8 скликання

с. Коблеве

Про покладання обов’язків старости

На виконання вимог п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та з урахуванням норм ч. 2, 3 ст. 141 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. До проведення перших виборів старости на території юрисдикції Коблівської сільської ради, виконання обов’язків старости покласти на Степаненко Наталю Василівну, яка здійснювала повноваження Новофедорівського сільського голови, Антоненко Олександра Сергійовича, який здійснював повноваження Рибаківського сільського голови, Федорчук Олену Олександрівну, яка здійснювала повноваження виконуючого обов’язків сільського голови Української сільської ради до об’єднання.

1.  Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                           В.М. Панич