Реорганізація сільських рад, що об'єдналися

Дата: 06.04.2019 15:17

БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

Від 05 січня 2017 року № 9                                          І сесія 8 скликання. Коблеве

Про припинення Новофедорівської,

Рибаківської, Української сільських рад

в результаті реорганізації шляхом приєднання

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», на підставі рішення від 05.01.2017 р. № 1 «Про початок повноважень сільського голови та депутатів Коблівської сільської ради 8скликання», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Розпочати процедуру реорганізації:

юридичної особи – Новофедорівської сільської ради (ЄДРПОУ 03368485), розташованої за адресою: вул. Гагаріна, 54, с. Новофедорівка , Березанського району, Миколаївської області, шляхом приєднання до Коблівської сільської ради (ЄДРПОУ 04375748), розташованої за адресою:

вул. Одеська 4, с. Коблеве, Березанського району, Миколаївської області.

юридичної особи – Рибаківської сільської ради (ЄДРПОУ 04375777), розташованої за адресою: вул. Поштова, 7, с.Рибаківка, Березанського району, Миколаївської області, шляхом приєднання до Коблівської сільської ради (ЄДРПОУ 04375748), розташованої за адресою: вул. Одеська 4, с. Коблеве, Березанського району, Миколаївської області.

юридичної особи – Української сільської ради (ЄДРПОУ 20883390), розташованої за адресою: вул. Ювілейна, 6, с. Українка, Березанського району, Миколаївської області, шляхом приєднання до Коблівської сільської ради (ЄДРПОУ 04375748), розташованої за адресою: вул. Одеська 4, с. Коблеве, Березанського району, Миколаївської області.

1. Завершити повноваження Новофедорівської, Рибаківської, Української

сільських рад, голів та секретарів рад з дня набуття повноважень Коблівською сільською радою, обраною об’єднаною територіальною громадою.

1. Коблівській сільській раді  прийняти права та обов'язки в тому числі

зобовязання фінансового характеру Новофедорівської, Рибаківської, Української сільських рад з дня набуття повноважень Коблівською сільською радаю, а саме з 05 січня 2017 року.

1. Залишки коштів Новофедорівської, Рибаківської, Української

сільських рад на кінець бюджетного періоду, перерахувати до бюджету Коблівської сільської ради на підставі платіжних доручень за підписом Коблівського сільського голови, обраного об’єднаною територіальною громадою.

5. Утворити комісію з реорганізації:

- Новофедорівської сільської ради у складі:

Голова комісії: Степаненко Наталя Василівна – сільський голова;

Заступник голови комісії: Тарабріна Світлана Олександрівна – бухгалтер    централізованої бухгалтерії Новофедорівської сільської ради;

Члени комісії: Макаренко Любов Анатоліївна – представник громадськості;

Ющенко Людмила Борисівна – бухгалтер централізованої бухгалтерії Коблівської сільської ради;

Скотник Микола Михайлович – депутат Коблівської сільської ради, директор Новофедорівського комунального підприємства.

• Рибаківської сільської ради у складі:

Голова комісії: Антоненко Олександр Сергійович – сільський голова;

Заступник голови комісії:  Чубарова Світлана Федорівна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Рибаківської сільської ради;

Члени комісії: Дубініна Олена Михайлівна – спеціаліст з виконавчої роботи Рибаківської сільської ради;

Бочкало Ала Леонідівна – представник громадськості.

• Української сільської ради у складі:

Голова комісії: Федорчук Олена Олександрівна – виконуюча обовязки Українського сільського голови;

Заступник голови комісії: Шевченко Надія Григорівна -  головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Української сільської ради;

Члени комісії: Ходанович Надія Миколаївна - представник громадськості;

Єрофеєв Віктор Миколайович - депутат Коблівської сільської ради.

6. Комісіям з реорганізації Новофедорівської, Рибаківської, Української сільських рад у строк до «20» січня 2017 року провести процедури інвентаризації майна Новофедорівської, Рибаківської, Української сільських рад та підготувати передавальний акт для прийняття на баланс Коблівській  сільській раді та її виконавчим органам майно Новофедорівської, Рибаківської, Української сільських рад.

7.Голові утвореної за цим рішенням комісії з реорганізації забезпечити своєчасне здійснення заходів, передбачених планом, та про результати проведеної роботи інформувати Коблівську сільську раду.

8. Призначити особою, уповноваженою на вчинення дій, необхідних для державної реєстрації реорганізації Новофедорівської, Рибаківської, Української сільських рад та внесення змін у відомості про Коблівську сільську раду в Єдиний державний реєстр (спеціаліст-юрисконсульт, Висоцька Ганна Вікторівна,паспорт серії ЕР № 245477 виданий Веселинівським РВ УМВС України в Миколаївській області від 26 вересня 2006 року, ідентифікаційний номер 3313515468,Миколаївська область, Веселинівський район, с. Катеринівка, вул. Широколанівська, 35, тел. 099 204 59 15).

9. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                           В.М. Панич