Коблівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- адміністратор відділу Центр надання адміністративних послуг;

- державний реєстратор відділу Центр надання адміністративних послуг;

- спеціаліст відділу Центр надання адміністративних послуг.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування, вільне володіння державною мовою,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше 3-х років, знання вимог чинного законодавства, вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Додаткова інформація надається за телефоном 9-61-31.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто до сільської ради такі документи: заяву про участь у конкурсі, заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку; копію паспорта громадянина України, засвідчені у встановленому законодавством порядку. Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї за 2018 рік подаються самостійно на сайті nazk.gov.ua в розділі «Задекларуй».

Документи подаються особисто кандидатами протягом 30 днів з дня опублікування оголошення  за адресою: с. Коблеве, вул. Одеська, 4.