УВАГА, ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ!!!

Дата: 04.09.2019 15:16

«Шановні мешканці сіл Коблівської ОТГ!

Повідомляємо, що з «01» вересня 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» від  20.03.2018 року № 2354-VIII з питання розгляду звітів про стратегічну екологічну оцінку до документів державного планування – проектів генеральних планів сіл Бессарабка, Виноградне, Глибоке, Лугове, Морське, Новофедорівка, Рибаківка, Українка, Федорівка Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області на підставі рішення Коблівської сільської ради Березанського району № 2 від 12.07.2018 року та № 22 від 06.02.2019 року.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який прийматиме рішення про затвердження документу державного планування – Коблівська сільська рада Березанського району Миколаївської області.

Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Архізем».

Обґрунтовані пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження подаються до Коблівської сільської ради за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Коблеве, вул. Одеська,     буд. 4, або на електронну адресу: koblevorada@ukr.net

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається проведення консультацій з Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством охорони здоров'я України.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: Миколаївська область, Березанський район, с. Коблеве, вул. Одеська, буд. 4, а також на офіційному веб-сайті - http://koblevorada.gov.ua/.

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій:

Перший заступник сільського голови Коблівської сільської ради – Коц Володимир Миколайович, тел. (05153) 9-61-42.»