Tiligul Eco-Fest. Обласний молодіжний фестиваль. 20 вересня 2019

Дата: 17.09.2019 11:53

20 вересня 2019 року на узбережжі Тилігульского лиману, поблизу с. Українка Березанского району (Українска коса) проходитиме обласний молодіжний фестиваль Tilihul Eco-Fest.

Метою заходу є виявлення та підтримка творчих здібностей дітей та молоді, популяризація національної культури та традицій, залучення молоді до здорового способу життя.

В рамках заходу пройдуть змагання з плоггінгу на теріторії ландшафтного парку "Тилігульский" (села Коблеве та Українка), концертна програма, спортивні та ігрови заходи, еколого-спортивна естафета.

проведення обласного молодіжного фестивалю «Tilihul Eco-Fest»:

8.00 – Збір учасників молодіжного еко-фестивалю біля своїх учбових закладів (відповідальні керівники груп закладів освіти).

8.30 – 10.20 – Трансфер до села Українка Березанського району (відповідальні керівники груп закладів освіти).

10.20 – Прибуття на загальну локацію рекреаційний пункт «Українська коса» РЛП «Тилігульський».

10.30 – 10.50 – Еколого- патріотична руханка (проводить кафедра менеджменту НУК імені Адмірала Макарова, музичний супровід Миколаївський коледж культури і мистецтв).

10.50 – 11.00 – Експрес презентація РЛП «Тилігульський».

11.00 – Старт молодіжного змагання з плоггінгу: отримання еко-завдань и проведення тренінг-роз’яснень щодо фіксації збирання та сортуванню сміття координатора проекту ЄС / ПРООН "Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря: обрані заходи" (EMBLAS-Plus) Олени Марушевської.

13.20 – Збір учасників і підбиття підсумків.

13.40 – Урочистий запуск повітряних зміїв.

14.00 – 15.00 – Обід.

15.00 – 16.00 – Культурно-разважальна програма від учасників заходу.

15.00 – 16-00 – Товариський міні футбольний матч Збірна школи села Українка і збірна учасників молодіжного еко – фестивалю. Нагородження учасників та вручення комплектів спортивного інвентарю учасникам еко-фесту.

17.30 – Відбуття учасників заходу.

18.00 – 19.00 – Феєрична фотосесія «Дивовижний захід пізньолітнього Сонця над заповідним Тилігулом».